Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor/hogyan küldjem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/hogyan küldjem el a meghívókat a rokonoknak a külföldi esküvőmre?

Figyelt kérdés
Az esküvő Indiában lesz, és nem hiszem, hogy bármelyik rokonom áll úgy anyagilag, hogy eljönne (a szülők az más, most a többi rokonról van szó), tehát a meghívóküldés inkább csak formalitás, illetve tájékoztatás arról, hogy férjhez fogok menni. Szinte senki nem tud angolul, viszont csak angol nyelvű meghívó lesz, készíttesek külön nekik magyart? Illetve szerintetek beutazzam az országot (egyedül) hogy személyesen átadjam, vagy elég lesz levélben, plusz felhívom őket előtte?
2012. dec. 19. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem tudnak angolul, az a minimum, hogy készíttess magyar meghívót is.


Ki tudja, lehet 1-2 rokon mégis eljönne, ha szállás, stb. biztosítva van (pl. nyaralással is egybe lehet kötni, akkor nem akkora pénzkidobás)


Ha a rokonaid az ország különböző részein élnek, és túl hosszadalmas lenne mindenkit végiglátogatni, akkor én a levél + telefonhívás formára szavaznék, én nem tartom udvariatlannak.

2012. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
mit kamuzol itt ?!
2012. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szuleidnek is angol nyelvu meghivot kuldesz? TEljesen felesleges meghivot kuldened, hiszen kozolni lehet, amit a szuleid is megtudnak tenni, a masik lehetoseg, hogy az email, akivel kapcsolatot tartasz, annak kuldesz ertesitot, bejelented pl. A nett segitsegevel is tudsz udvozlo, kepes lapokat kuldeni, ez tokeletes megoldas lenne jelen esetben.
2012. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem meghívót küldenék, hanem értesítőt, hogy házasságot fogtok kötni.
2012. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a magyar nyelvű értesítőt javaslom. Pár száz forint, hamár Indiában rendezed, ennyi csak jut az itteni rokonokra. Természetesen postán is el lehet küldeni, nem kell miatta körbeutazni az országot. Biztos ők is küldenek majd dísztáviratot gratulálni, jól fog esni! Bár én Mo-n tartottam, de nagyon szűk körűt és utólag küldtem mindenkinek értesítőt egy fényképpel. Azért azt értékelték, hogy kaptak egy fotót, mert én nem vagyok az a facebookra mindent kipakolós típus. Ha nem lesz sértődés hogy utólag szóltál, akkor én a fotós megoldást javaslom. Biztos érdekelni fogja őket, hogy milyen voltál mint indiai menyasszony!
2012. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, igen hasznosak voltak, bár a "mit kamuzol itt ?!" kérdést nem mondanám, hogy értem. Viszont a többieknek tényleg köszi.
2012. dec. 20. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!