Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés

Elkezdtem árakat nézegetni, de olyan a szórás és én nem értek amúgy sem az esküvőkhöz, nem tudom mi számít drágának.

Mennyibe kerülne egy olyan polgári esküvő, ahol maximum 25-en vannak a párral együtt, nincs lagzi, csak egy ebéd vagy vacsora a szertartás után. Nem akarunk drága ruhát (csak sima alkalmiban lennénk), se sminket (magamnak megcsinálnám, értek hozzá), semmi nagy puccolást. Azzal tisztában vagyok, hogy bármihez hozzáteszem, hogy "esküvői", egyből a duplájába kerül.

Előre is köszönöm azoknak, akik megtisztelnek a válaszukkal!


2012. dec. 30. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nagy a szórás, hiszen vannak olcsó, és drága éttermek. Gondold el, mennyit fizetnél, ha beülnél egy étterembe ebédelni/vacsorázni. Ez lehet 1000 vagy éppen 5000 forint. Beszélj néhány étteremmel, és nyugodtan alkudj!
2012. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoratilag 25 főre szeretnétek ebédet, vagy vacsorát, ha jól értem. Szerintem innivalóval együtt személyenként

számíthatsz 3 ezer forintot egy nem túl drága, normális helyen.

2012. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 2009-ben egy ilyen esküvőnk 330.000 ftba került, de ebben a gyűrűink voltak 160.000 ft. 15 fő volt.
2012. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivataltól is függ! Pl. ha szombaton tartjátok, meg melyik teremben. Nekünk pl. az már elve 40 ezer lesz, mindenféle extra nélkül, csak a díszterembérlete, mert a sima teremben nem férnénk el.

Kaja ára helytől függ, meg attól, hogy pl. étlap szerint választanak a vendégek, és a sereg fele libamájat rendel, vagy azt mondjátok, hogy akkor egy hús leves és sültes tálak és kész. Szerintem a legjobb választás, ha kettő-négy személyes sültes tálakat előre lebeszéltek, azon úgy is mindenki talál majd magának valót és árban sem szokott rossz lenni.


Csokornak én ajánlanám a meskát és selyem csokrot pl ceffa, lolli. Sokan ódzkodnak tőle, de az igazság az, hogy ha tüzetesen szemrevételezve látszik is, hogy nem igazi, marhára senki se fogja nézni, csak azt, hogy van valami virágod, és legalább egy úttal van egy örökké tartó lakás díszed is, mert nem kell kihajítani. Drágább is van, olcsóbb is, kisebb, nagyobb, szerintem egy ilyebe bele se lehet kötni: [link]


Persze, ha te találsz virágost, aki jóval olcsóbban csinál egyet és nem érdekel, hogy kidobod, akkor az is jó, de én nem találtam virágost, aki ennél olcsóbbat csinál és meg se marad.

2012. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!