Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb 25-30 főre polgári esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 25-30 főre polgári esküvő utáni nemulass alsó hangon kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Párommal mindketten diákok vagyunk, nincs túl sok pénzünk. Egyenlőre kis polgári esküvőt tervezünk csak barátokkal, utána itthon egy kis party.

Ha mégis elhívnánk a családod, és valami étterembe mennénk, saját kezűleg megoldanánk a díszítést, egy egyszerű vacsora és a lefoglalás kb mennyibe kerülhet?

Ruhát kölcsönözni lehet 40-50.000 Ft-nál olcsóbban is?

Vagy törődjek bele végképp a pici esküvőbe?


2008. szept. 2. 18:41
 1/5 anonim válasza:
89%
Szia! Mi 25-en voltunk egy szép étteremben, leves volt, három féle húsétel, kétfajta köret, savanyúság, kétféle választható desszert(mert nem cipeltük magunkal a süteményeket). Italoknál ki mit kért. Volt aki vizet, volt aki unicumot ivott. Szóval széles volt a választék. Igy fizettünk az étteremben 105 ezer forintot, amiben ha jól emlékszem 10% borravaló is volt. Este kb. 22 óráig voltunk ott, utána otthon buliztunk hajnali 5-ig. Mi nem is szerettünk volna lakodalmat tartani. A ruhám 60 ezerbe került.
2008. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem 67ezer volt a ruhám, a kiegészítőkkel együtt 80000. A tortánk 25ezer, a polgári szertartásra fizettünk 11et (zenelejátszás, pezsgő) a virág autódísz együtt szintén kb 25 a vacsora 7700ft/fő korlátlan long ital fogyasztással. A párom öltönye az ingekkel 40000. Mi is csak kb 20főt hívtunk meg, de így is nagyon sokba volt.
2008. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy van 40-50ezer alatt is... Én a szalagavatós rucimat 10ezerért béreltem, és az ugyanúgy menyasszonyi ruha volt, csak egyszerűbb... Ha úgy mész oda, hogy esküvőre lesz a ruha, akkor iszonyat felárat számolnak. A második válaszolónak nagyon drága volt minden... Ennél sokkal olcsóbbra ki lehet jönni! Főleg ha nem Budapesten tartanátok az esküvőt. Sokféle étterem van, de már 3500huf/fő áron is lehet találni! Sokmindenen lehet még spórolni, de esküvőn nem érdemes... Biztos támogatnának a szüleitek meg a rokonok is!
2008. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ruhám 35 volt,de ahol én béreltem ott volt 15ért is.Nagyon szép darabjaik voltak,de a 25hetes kismami ne válogasson:)

[link]

Itt a linkjük.

Mi 37en voltunk,és a vége 120a vacsi,10 a házasságkötő terembér, 35 a ruha, 6 a torta, 4 a fodrász és olyan 4et hagytunk a virágosnál is.Nagyjából ennyi volt a kiadás.Egy nagyon jó kis hangulatos lagzink volt.A vacsorát úgy oldottuk meg,h volt egy bizonyos pia,ami benne volt a vacsi árában,azon felül,aki amit inni akart azt megvehette.

2008. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Trófeát nézzétek meg.

[link]

2008. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!