Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen jó ceremóniamestert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó ceremóniamestert tudnátok ajánlani? (Csongrád megye környékén)

Figyelt kérdés
Az esküvő Csongrád megyében lenne, leginkább a környékről szeretnénk ceremóniamestert keresni. Ceremóniamestert ajánló oldalakat légyszi ne küldjetek, átfutottam már jópárat. Inkább konkrét embert ajánljatok, akivel kapcsolatban már van JÓ tapasztalatotok és szívesen ajánlanátok másoknak!

2013. jan. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy milyen stílusban keresgélsz. Mert nekem van egy nagyon kedves ismerősöm Csongrád megyében, aki szokott ilyeneket vállalni, de azt azért tudni kellene, hogy mit szeretnél.
2013. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

vofelyszentes.hu


Molnár Zsolt, több esküvőn is voltam, ahol ő volt a vőfély/ceremóniamester, mindkettőben jó, a miénken is ő lesz :)

Régóta csinálja, tapasztalt, bár inkább a népies vonulat fekszik neki. De jó hangulatot tud csinálni, sokat segít a készülődéskor, és mg táncot is tanít, mert tánctanár is! :)

2013. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!

Számomra a ceremóniamester a vőfély modernizált változatát jelenti. Tehát nem népi öltözékbe, bottal a kezében, rímekben beszélve bonyolítja le az esküvőt, hanem inkább felkonferál, stand-up-os stílusban, öltönyben irányít a nap folyamán. Tehát én ilyet keresek. A ceremóniamesternek ilyen a stílusa, szóval nem hiszem, hogy pontosabban kellene kifejtenem, hogy milyen stílust szeretnék.

2013. jan. 7. 18:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszadó!


Köszönöm az ajánlatot! Utána járok és megpróbálok valami videót keresni róla a neten.

2013. jan. 7. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is őt akartam ajánlani:) (Első voltam.)
2013. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért nem kellett volna ilyen kioktató stílusban válaszolnod. Kérdeztél valamit, semmi információval és kértem némi információt, te meg beszólogatsz. Hidd el, nem mindenki érti ugyanazt ceremóniamester alatt.

még mindig első

2013. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!