Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki, ha egy hagyományo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha egy hagyományos lagziban, ahol mulatós zene van a menyasszony nem tud táncolni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
hat egy kicsit..
2009. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát valamilyen szinten biztosan fog tudni táncolni. Legfeljebb hagyja magát vezetni. Nem mindenki a parkett ördöge. Ez ne feszéjezze a menyasszonyt, hiszen ez az ő napja.
2009. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
bocsi: feszélyezze. Nem tudom, hogy írtam így el.
2009. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

EZ A TE LAKODALMAD!!!

Ha a társaság olyan, hogy a hagyományos, mulatós zene jobban bejön nekik, az egy dolog, de ettől neked miért kellene rosszul érezni magad?! Ha akarsz velük mulatsz, ahhoz nem kell tudni táncolni, egy kis ritmus érzék, és máris megoldódott a probléma, és a csárdást sem nagy kunszt megtanulni. Lehet, hogy nem te leszel a legjobb táncos, de attól még vigan lehetsz a legaranyosabb menyasszony a környéken! Sok boldogságot!

2009. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

én se tudtam táncolni, de a ruha alatt úgyse látszik hogy hogy mozogsz :-)

én is igzultam ezen, de végülis egész jól ment. úgyis pörgetni, forgatni fog a násznép, úgyhogy ne igzulj :-)

Sok sikert

2009. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...a ritmusérzékem egyenlő a nullával,ezért nem jártam soha tánciskolába
2009. aug. 27. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a páron nem tud táncolni. Szerintem egy seprűvel jobban eltáncolgatnék, mint vele. :D De ilyen szempontból nekünk lányoknak könnyebb. (Jobb esetben) minket vezetnek, nekünk csak lépkedni kell a partnerünk után. Esetleg valami alap csárdás lépést megpróbálhatnál elsajátítani. Riszáld magad, mosolyogj sokat, hiszen ez a te napod. Ne idegeskedj emiatt:) És jó szórakozást a lagzira:)
2009. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
nagyon ciki! tanulj meg addig. a csárdást még a kétballábasok is könnyen elsajátítják..
2009. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se aggódj! Nálunk nem volt idő táncórákra és sem én, sem a vőlegény nem tudott táncolni:) persze rendes mulatós zenét játszó zenekarunk volt. De a lagzi nagyon jól sikerült mire a nagy táncolások jöttek, kellő mennyiségű jókedv szérumot fogyasztott a társaság és ment minden magától. A férjem, akinek a tánc volt a legnagyobb mumusa azóta is bármelyik nap újracsinálná az egészet. Minden jót nektek.
2009. aug. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már egy kicsit illegni billegni kell jobbra meg balra, aztán úgyis megrángatnak a különbőző stílusú emberek, pár óra múlve meg sokan spiccesek lesznek, szóval senki nem fog vele foglalkozni, szerintem! Az elejére meg ha terveztek keringőt vagy bármi nyitótáncot azt be is tudjátok tanulni, gyakorolni és nem lesz égés.
2009. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!