Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok táncolni, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok táncolni, nincs ritmusérzékem. Szerintetek milyen egy lakodalom, ha a menyasszony nem táncol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Na és? Egy lakodalomban ki tud táncolni?
2011. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát beégsz, mert tutira felfognak kérni táncolni. Vagy ne szerves lagzit vagy elmehetnétek tánciskolába, azért egy kis táncot ballábas pasik is kényszerből megtudnak tanulni, hát még egy boldog mennyasszony.
2011. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

hát nem a legjobb

azért annyira nem lehet vészes a helyzet

csárdásozni mindenki tud, meg lassúzni is - főként ha a párod jól vezet :)kicsit erőltesd meg magad, ha nem akarsz rossz hangulatú lagzit

mellesleg mostanában egyébként is divat lagzi előtt táncórákat venni, ha módodban áll, az sem árthat

ÉS sok boldogságot :)

2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Egy lakodalomban senki nem táncol, én legalábbis semmiképp nem nevezném a ritmusos rázást és ugrálást, sejhajozást táncnak :) Sosem szerettem ilyen szempontból a lakodalmakat, bár a környéken mindenki más igen... nekünk nem lesz, ha akarnak, ők tarthatnak mulatós tuctuc bulit, minket ez nem vonz. Ha nagyon muszáj: bécsi keringő, sima keringő, csárdás, lassúzás... ezekhez nem kell sok dolog, és igazából a többi is ezek továbbfejlesztése: egy lépés helyett kettő, stb.


Sok boldogságot!

2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs vita, táncolni kell! Beszéljétek meg előre, milyen zenére, hogy mifélét tudnátok ellejteni, és nyugi, nem baj, ha nem olyan jól sikerül, azért mindenkinek fog tetszeni. A lényeg, hogy a házasság jól sikerüljön. Viszont tudod, ha van egy kis összhang köztetek, és őszinteség, akkor ezt meg tudjátok oldani.
2011. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a TE esküvőd, te mondod meg, milyen legyen :)
2011. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

Én sem tudom mi lesz velem, utálok táncolni és nem is tudok.:)

A párom szerint csak azért nem tudok,mert nem akarok!

Amúgy sok boldogságot! :)

2011. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!