Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyibe kerülne mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe kerülne mostani árak szerint?

Figyelt kérdés

Idén még nem tervezünk esküvőt párommal, csak szeretnék felkészülni. Nem lesz sok vendég, csak a 2család, meg vagy 4-5 haver. Ilyenkor hol érdemesebb bulizni? Legyen valamelyik családnál vacsora, házibuli vagy egy étterembe beülni és vacsorázni? Teljesen különböző a 2 család és nem ismerik egymást, csak a szülők.

Az az igazság, hogy nem vagyunk eleresztve pénzel így próbáljuk olcsón megúszni. Mit javasoltok?

Nem az a bulizós fajta a 2 család, de szeretném ha emlékezetes lenne.



2013. jan. 8. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de a két család hány fő mert az lehet 30,60, 150 is.
2013. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért ezt kifejthetnéd bővebben, mert pl. nálunk férjem családja 5 fő senki mással nem tartják a kapcsolatot, az én családomból meg 30 fő, akik folyton kapcsolatban vagyunk, meg plusz-mínusz 10 fő, akivel csak ritkábban. De egyik barátnőmék most fogtak neki az esküvőszervezésnek, elég nagy falatnak ígérkezik, a leendő férjééknél szokás a sok gyerek és csak első unokatestvére(!) negyven valahány van. (Nem cigányok.)
2013. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon max 25-30fő haverokkal együtt és ebben 4 gyerek van akik még nincsenek 6évesek se...
2013. jan. 8. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem március végén lesz az esküvőm,lakodalom is lesz.Kb 80 fő,igaz ebből 15 fő 10 éven aluli.Semmi extra nem lesz,csak polgári szertartás,a lakodalom egy iskola aulájában lesz,az ételt úgy főzetjük,a piát mi vesszük.

Na jó,talán annyi extra lesz,hogy egy 4 tagú zenekar fog játszani,és lesz műtermi fotózásunk is.Így kb. az egész 800-900 ezer,de ebben benne van,hogy a fél násznép 180 km-ről jön,és nekik szállást intézünk.Szóval ennél olcsóbann is ki lehet még hozni,de nagyjából ennyibe kerül.

2013. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi egy kb ugyan ekkora esküvőt nagyon nagyon max 300ezerből hozunk ki így:


-Polgári szertartás: 25 ezer

-Gyűrűk: (acél gyűrűk) 10 ezer/pár

-Menyasszony ruha: 35 ezer (nyáron lesz az esküvőnk, egy egyszerű, lenge ruhám lesz, abroncs nélkül)

-Menyecske ruha: 7 ezer ft (egy piros lenge koktélruha)


Lakodalom: az udvarunkon lesz, ill a templomi szertartás is. Ennek ára:


-Asztalok székek bérlése, díszlet stb.: max 50 ezer.

-Zenekar: max 70-80 ezer.

-Kaja, pia: Marhapörkölt lesz, főtt krumplival. Egy barunk főzi a helyszínen, a sütiket mamim, anyum és anyósom sütik.. a nagy tortát csináltatjuk. Könnyű, nyári sütik lesznek, ill éjfél után rétes. A piákat is mi vesszük, de a társaság nagy része szinte abszolút nem iszik alkoholt.

Így kb a kaja a sütik és az összes pia max 60 ezer ftból fog kijönni, ahogy számoltuk.

A meghívókat én készítem: kb 2-3 ezer ft-ból meglesznek.

Amit nem tudok, hogy lelkésznek mennyi pénzt kéne adni, hogy kijön helyszínre összeadni minket.

Nem tudom..mit felejtettem ki? :)

Kicsi és egyszerű esküvőnk lesz..semmi felhajtás, inkább egy kerti party :) és este lesz.. sok apró fénnyel, virággal. Mi inkább a nászútra szeretnénk költeni :))


Ahogy eddig számolom.. 260 ezer. Ebbe nincs benne a lelkész, és még jöhet valami váratlan plusz kiadás (e remélem nem jön semmi nagyobb összeg:) )

2013. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja a párom a ruháját azért nem mondtam, mert neki nem olyan régen vettünk öltönyt egy üzleti összejövetelre. Az tökéletes lesz.
2013. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálunk alapból kiesik a zenekar. A családban senki esküvőjén nem volt, így szerintem nekünk is kihagyható. Nekünk templomi nem lesz. A piával is szerencsések vagyunk, mert sok idős lesz, akik nem isznak. Inkább rostost meg kólákat. Mi is inkább a nászútra szeretnénk jobban költeni. A sütik szerintem itt is rokonok által készülnek. köszönöm az eddigi válaszokat. Azthiszem megnyugodtam, azthittem sokkal vészesebb árak vannak. De nem minden nap van esküvőnk :)
2013. jan. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!