Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nalatok is ment a sertodes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is ment a sertodes a szervezes soran?

Figyelt kérdés
Azon h miert.nem hivtatok.meg x-t es ezert x es y is beduzzog.Meg el sem kezdtuk szervezni de mar volt aki megsertodott a rokonsagbol h miert nem hivom, anyukamnak kikotesei vannak ,mamam pedig raszervez dolgokat mert falun igy meg ugy szokas-.- holott mi egy meghitt eskuvot szeretmenk par emberrel..utana mi fozunk nekik valmit es beszelgetunk..ennyi..nalatok is volt ilyen gondolom..mit csinaljak h ne boruljak ki ilyeneken :s
2013. jan. 8. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy ment. Sírtam, visítottam, kiabáltam, csapkodtam, semmi nem hatotta meg őket. Beadtam minden sz.rra a derekam, és túléltem. Gyűlölök rá visszaemlékezni.
2013. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt, aki nem nekünk, de más közeli családtagnak előadta a hattyú halálát, hogy hallotta, hogy esküvő lesz, de nagyon reméli, hogy nem hívjuk meg, mert az milyen sokba kerülne neki. Utána meg egyfolytában hívogatott meg zaklatott minket, szinte erőszakolta volna ki, hogy hívjuk meg. De ez a nő nem normális. Elve eszünkbe sem jutott volna meghívni, 10 évig nem is láttuk, azóta is csak kétszer, nem is tudom mit gondolt.


Aztán ezt csak hallottam vissza, de volt olyan közeli családtag vendég, aki az egész városnak panaszkodott, hogy hogy lehet ilyen dátumot választani, mert hogy ő még ki sem heveri addigra az ÁFA befizetést, meg majd kijön neki abban a hónapban a fűtés elszámolás számla is (fával fűt 5 éve) és milyen már, hogy mi ezt a dátumot választottuk.


Más meg csak jajveszékelt, hogy minek nekünk esküvő úgy egyáltalán.

2013. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez van, ez természetes.

a nagymamákat meg tessék kihagyni ebből, engem is baromira idegesít, de ez van, az idős embereknek hiánya van a szervezésből, törődésből, tele vannak keserűséggel mert nem tudták minden életcélukat véghezvinni, ezért szeretnek mindenbe beleszólni és igényeik szerint alakítani, legyél határozott, te se szóltál bele az ő esküvőjébe.

Másik részről próbálj mindenkit megérteni.

Engem pl egy volt legjobb barátom (4 évig voltunk padtársak), én mutattam be neki a jövendőbeli feleségét, nem hívott meg az esküvőjére. úgy, hogy továbbra is egy baráti körbe járunk, ráadásul az én jelenlegi párom a feleségének legjobb barátnője, ő meg volt hívva, de plusz egy főként én nem, mondván hogy "kis esküvő" lesz. túl tettem magamat rajta. Én meg fogom hívni mindkettejüket, és nekik lesz majd kínos.

2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is már megy a balhé, hogyha ezt meg azt meg amazt a rokont nem hívjuk, ők sem jönnek, miért nem lesz templomi (hogy utána többet be se tegyük a lábunkat?), miért nem lesz fátylam (mert nem tetszik), miért nem lesz lagzi (ceremónia után egy kb. 50-60 fős ünnepi ebéd lesz) stb. Nálunk már a karácsony is ilyen balhés volt az esküvő miatt, pedig csak márciusban lesz :(
2013. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így ment. a végén csak túl akartam lenni rajta, végül minden jól sikerült és szép emlék maradt mindenkinek.
2013. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
97%

A tisztelt IQ tabisnak üzenem, hogy egy tapló és buta is, Ha nem egyértelmű hogy a lányának mi a baja.

Egyértelműen az esküvő topicba írt, szóval az egyik kérdés megoldva :-)

Az ha nincs magyar billentyűzete nem a helyesírását méltatja. Átfutottam a szövegét, egyetlen betűt gépelt félre. Ez nem olyan szarvashiba... Ami viszont nagyon is az, hogy az ilyen IQ negatív emberek így beszélnek olyasmire amit elsőre nem értenek meg. Szállj magadba!

2013. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
89%
Még annyit, hogy hol van pont vagy vessző azon rajtad kívül senki nem akadt fenn :-)
2013. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: Telefonról írtam.Fáradt és ideges vagyok! Bocsánat a nem megfelelő fogalmazásért. Így visszaolvasva tényleg értelmetlen, de azért a többségnek sikerült megértenie :) A lényeg ,hogy már az esküvőszervezés legelején többen beleszólnak, szervezkednek és megsértődnek valami miatt. Kíváncsi voltam másoknál milyen hisztit vágtak le a rokonok az esküvő előtt illetve a pár ezt hogyan kezelte.

Köszönöm a válaszokat a többieknek. :) Micsoda sztorik :D Néhány ember tényleg nem normális. Na azért megnyugodtam ,hogy nem csak az én rokonságom ilyen. Köszönöm a válaszokat! Akik még csak szervezik azoknak jó készülődés, szervezkedést! :)

2013. jan. 8. 19:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is el akarták kezdeni "anyósék" a szervezkedést,de nem hagyjuk. A terv a következő: Ha kérdeznek, azt mondjuk, még nem tudjuk, vagy majd meglátják. De magunktól nem kezdünk el semmit beszélni az esküvőnkről, hogy még véletlen se tudjanak bekeverni. Mi fogunk házasodni, nem pedig ők. Ha ezt nem tudják tiszteletben tartani, akkor vessenek magukra. Majd csak az esküvőkor fognak tudni a dolgokról.
2013. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs így. A szüleink is meghívót kapnak egy eseményre, eszük ágába sem jutna beleszólni, mivel őket is vendégekként kezeljük. Annyit tudnak, mint a többiek. Hova kell jönni és hányra. Minden mást mi ketten intézünk. Nem kérünk engedélyt és sem véleményeket. De mi már csak ilyen távolságtartó pár vagyunk... ami lehet, hogy ebben a helyzetben nem is baj.
2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!