Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsú? Neked milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú? Neked milyen ötleteid lennének?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy elszabadulhat a képzelet .. :)))


Én egy menyasszony vagyok, aki jelenleg a párja legénybúcsúját szervezi. A párom arra számít, hogy csak egy lájtos sörözgetés lesz a legénybúcsús estéjén. Nem szeretne többet saját elmondása alapján. Mióta megszületett a gyermekünk, nem nagyon szeret itthonról elmenni a barátaival szórakozni. Nagyon nehéz sokszor rávennem arra, hogy kikapcsolódjon. Ha el is megy, akkor általában éjfélre hazajön, de legkésőbb hajnali 1-re. Sokat dolgozik és úgy gondolom, hogy havonta 2-3× megérdemli a kikapcsolódást mindenképpen!


Tehát.. mint mondtam szervezem neki a legénybúcsút. Mivel vidéki városban lakunk, ahol (szerintem) lótúró a normális szórakozási és kikapcsolódási lehetőség (Szolnok), így ötleteket szeretnék kérni arra, hogy milyen feladatokat oldjon meg a kedves párom.


Csináltatok neki egy legénybúcsús pólót, amire lányoktól kell majd telefonszámokat és neveket gyűjtenie.

Megcsinálom neki az egyik italt úgy, hogy az ital nyakán az lesz a kérdés: "Miért házasodom meg?". Majd fokozatosan látszani fog, ha leissza az italt, hogy miért is.


Akik részt vettek már búcsúkon, mik történtek ott? Milyen dolgokat kellett teljesítenie a vőlegénynek?!


Köszi a segítséget!


2012. márc. 20. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Be kellett rúgni.
2012. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... lehet rosszul tudom, de a legénybúcsút nem a haverok szervezik?
2012. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De, papíron ők szervezik, csak az ország és a világ különböző pontjain vannak. Plusz jó páran nem is ismerik (még) egymást! Ráadásul dolgoznak látástól - vakulásig, így rám szakadt ennek a megszervezése (is).
2012. márc. 20. 10:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért én meggondolnám a helyedben, hogy jó ötlet-e ilyen telefonszámgyűjtögetés játék, meg hasonlók, ha a párod egy lightos sörözést szeretne, és nem többet. Lehet, hogy visszafele sülne el a dolog, és nem érezné jól magát egy harsányabb bulin.
2012. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Párommal eléggé aktív társadalmi életet éltünk, amíg családunk (lányunk) nem lett.

Ő amolyan "minden buliban benne van" típus. Viszont mióta megszületett a lányunk, itthon ülő apuci lett. Tudom, örüljek neki.. blablabla.. Viszont mint írtam, ráfér a szórakozás, a kikapcsolódás.

A legénybúcsú az utolsó "szabad" estje. Tudom, hogy titkon többre vágyik, de az apai érzete/élete ezen felülkerekedett.

2012. márc. 20. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj de nagyon rossz ötletnek tartom hogy te szervezed az ő legénybúcsúját miközben ő konkrétan megmondta neked hogy lájtos sörözést akar. Akár még ez az egész rosszul is elsülhet.

Az meg hogy te csináltatod a pólókat , meg hogy más csajok számát kérje el, totál gáz.

Szerintem te vágysz ilyen leánybúcsúra, nem ő.

Mi augusztusban esküszünk és az én párom is megmondta nem akar nagy bulit, ivászatot, nőzős dolgokat, és külön megkérte a nagyszájú bátyjáimat ne is vigyék bele semmi ilyenbe. Megbeszéltük és közös bulit tartunk, medencézés, szalonna sütés vagy pizza.

2012. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is hagyj fel te a szervezéssel, nyilván van legjobb barátja, meg tudja ő is oldani. Nálunk is össze kellett verbuválni a bandát az ország részeiről, na de ez egy felnőtt embernek nem okoz gondot. A legjobb barátja ugyis tudni fogja mire vágyik igazából a párod. Sok boldogságot!
2012. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, a legjobb barátja épp a bíróságon tölti a fél életét, mert jogász. Ő mondta, hogy nem ér rá megszervezni. Ráadásul azt mondta, hogy nem tudja a párom kiket látna szívesen.


Így minden a nyakamba zúdult. De már mindegy is ..


Köszi az nem mondott ötleteket :)))

Megszerveztem így is, hogy le akartatok beszélni róla.

Sikerült mind a 28 szorosabb barátját elérnem és mindenkivel leszerveztem az időpontot és a helyszínt is lefoglaltam.

Pólókat is megrendeltem, jövőhéten szállítják.


Emellett három barátja van, akinek vannak ötletei az estére. Ahhoz a kellékeket ők szervezik, veszik meg.


Nem érdekelt volna a legénybúcsú, ha a párom az eljegyzésünk óta 0-24 óráig nem erről beszélne.

Annyira pedig már ismerem, hogy tudom róla, mikor gondol valamit komolyan és mikor van az, hogy mulatni szeretne.


Ráadásul ő azért akar "csak" sörözni menni, mert úgy gondolja még ilyen alkalomkor is tisztességes család fő.

Viszont ez egy olyan alkalom, ami az ő életében nem lesz több, mint fő szereplő. És igenis érezze jól magát és ne akarjon este 11-re vagy éjfélre hazajönni :))

2012. márc. 30. 14:02
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
de nem irigylem a férjedet
2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
"Én egy menyasszony vagyok, ..." Nem, te már most egy menyaszörgy vagy
2012. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!