Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vett valaki mostanában Ukrajná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vett valaki mostanában Ukrajnából menyasszonyi ruhát? Milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Árban jók (30ezertől), de minőségre ocsmány, nem ajánlom, elég gagyik..
2013. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Az első válaszadónak teljesen igaza van.
2013. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Az én rucim Beregszászról volt, és nem volt ocsmány. Tudni kell választani, ennyi az egész. Megmutatod, milyen anyagból varrják meg, és akkor nem lesz randa.

Az enyém nagyon finom, muszlinszerű anyagból volt. Persze, lehetett volna profibb is a kivitelezése, nem volt teljesen hibátlan a szabása, de az csak az vette észre, aki nagyítóval végigment rajta - mint én, a menyasszony. Felvéve szép volt.

Maga a ruha kb 40E volt amúgy.

2013. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

3-as vagyok, meg is tudom mutatni, milyen volt:

[link]

A bolerót, kesztyűt és fátylat is mind onnan vettük. Összesen kb 50E volt az egész szett.

2013. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

3.: Ez poliészter, semmi muszlinszerű nincs benne.

A gyöngyök is műanyaggyöngyök.

A szabásával az egyetlen problémám, hogy idétlen a derékvágása. Tervező ilyen hibát sosem követne el.


A muszlin egyébiránt gyöngyfonalú pamutszövet, lágyan omló és könnyen ráncolódó. A te ruhád egyszerű műselyemből vagy más néven bélésselyemből készülhetett ilyen áron és ilyen tartással, kinézettel. A jó muszlin (tehát valódi hernyóselyemből és nem poliészterből) métere egyébként 5.000-től 40.000-ig terjed.

3.000 körüli áron lehet kapni természetes anyagból (viszkóz) készült műmuszlint is, alatta pedig 100% poliészter.

2013. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj, kedves 3., de ez egy nagyon nem jó ruha. Nem is szép, nem is áll jól.

Kedves kérdező!

Ha ilyen színvonalú ruhát elfogadnál az esküvődre, akkor hajrá! De ha igényesebb vagy ennél, akkor ne rendelj.

2013. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ajánlom, mert sok ismerősöm pórul járt vele. Viszont, ha már anyagokról vitatkozunk: én egyszer használtan vettem meg első tulajdonostól a ruhám. Ez egy La Sposa ruha, tehát elég híres márka, újonnan a lány 1300 euróért vette, minden megvolt hozzá, ami ezt bizonyítja is. Mégis, amikor megnéztem a címkéjét, az állt rajta, hogy 100% poliészter :) A fő anyaga egyébként gyűrt taft, csipke és tüll, ez a ruha: [link]

Szóval az, hogy valami poliészter, még nem jelent semmit :)

2013. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

De jelent elég sok mindent.

Például azt, hogy a lányt akár át is verhették.

A linkelt La Sposa ruhán pl. egyértelműen az van feltüntetve, hogy természetes selyemből készült valamint taftselyemből, organzából, tüllből, csipkéből és szaténból. Na most ebből a természetes selymen kívül minden lehet poliészter, hiszen nem tüntették fel az összetételét, viszont a természetes hernyóselyem jelenléte egyszerűen kizárja, hogy 100% poliészter legyen. Ha ehhez képest poliészter van a címkére írva, amiatt egyrészt perelni lehet őket (hamis adatokat adnak meg a ruháról, ami törvénybe ütköző), másrészt nagy szégyen.

2013. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Eredetileg a gyártótól vette, semmi közvetítő, ráadásul amikor ezt a ruhát szalonban próbáltam, ott is ez volt beleírva, ugyanúgy nézett ki az anyaga (én ugyan nem vagyok varrónő, csak hobbi szinten, így van valamennyi szemem ehhez), szóval ez a gyártó ilyen ruhákat ad ki a keze alól. Mindenesetre nem látszik rajta, hogy poliészter lenne (én is meglepődtem), szóval biztos van valami titkuk, amitől jól néz ki a ruha :)
2013. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szép a 3. ruhája, nem értem miért vagytok rosszindulatúak:(
2013. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!