Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában mindenki kis esküvőt akar, és ha lehet, akár farmerben is,2 tanúval, stb, amikor kislányként mindannyian nagy esküvőről és gyönyörű habos menyasszonyi ruháról álmodtunk?

Figyelt kérdés
Az első (és remélhetőleg egyetlen) esküvőről beszélek, amit az ember huszon, harminc éveiben köt meg. 24 vagyok, de még mindig nagy esküvőt szeretnék, minél több emberrel. Ez a "nem szeretem a felhajtást" szöveg nekem nagyon gyanús. Egyrészt azt az 1 napot az életében mindenki kibírja, aki épeszű, másrészt nagyon ünneprontásnak tűnik. Nekem inkább az a gyanúm, hogy a pénz miatt mondhatja mindenki, hogy óó, nekem a kis esküvő az álmom, mert az olyan romantikus. És ezt a részét megis érteném, de akkor miért nem azt mondják? Simán lehetne azt mondani, hogy olyan esküvőt szeretnénk, amilyet megengedhetünk magunknak, és abból szeretnénk a lehető legszebbet kihozni, de nem az, hogy "az volt az álmunk", mert az nehezen hihető. Vagy a házasság intézményét tekintik ennyire semmibe, hogy csak letudják a dolgot az anyakönyvvezetőnél, és kész? Tudom, hogy nem ezen múlik a házasság, de akkor is...
2010. jan. 15. 18:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pénz nagy esküvőre. Van, akinek még esküvői ruhára se.
2010. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát a pénz miatt ez egyértelmű..
2010. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként lehet olyan ok is, hogy nem akarja az egész pereputtyot megkajáltatni, amikor a rokonság többsége csak esküvőkön és temetéseken lát és hall egymásról. Na, pl. az én családom is ilyen, és én se akarom meghívni a rokonságot csak azért, mert rokon, ha egyébként felém se néz soha.
2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a házasság intézményét veszik komolyan.A nagy vendégség meg a felhajtás a pletykára éhes ismerősöknek szól!Miért kellene sok embert etetni-itatni ahhoz,hogy a házasság tartós vagy boldog legyen?Mindig meghittebb,bensőségesebb egy egyszerű esküvő.
2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy esküvő az álmom, lásson mindenki:) Persze gondolok itt a családra, rokonokra, és barátokra. Azért nem hívnék meg olyat, akivel 4x találkoztunk pl. Csak akivel nagyon jóban vagyunk. Pénz kérdése egyébként. Ha eljutunk idáig párommal, akkor a pénz fog dönteni, mekkora lesz az esküvő, és lényegtelen mekkorát szeretnénk, akkora lesz, amennyire futja:)

25/L

2010. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan. Kicsit gonoszkodó vagy.

Neked hogy lenne könnyebb feldolgozni azt, hogy nem teljesülhet (majdnem mindenkinek ez) a kislánykori álmod, a nagy esküvő, gyönyörű ruha, díszítés, sok ember, étel-itaL?

Úgy, hogy azt mondják, hogy hát nincs pénz, törödj bele, ennyi jutott neked,

vagy úgy, hogy ha beleéled magad, hogy a kis esküvő romantikusabb, meghittebb?

Szerintem mindenkinek a második.

2010. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy mindenki nagy esküvőről álmodik.Ennek lehet egyik oka,hogy visszahúzódó és csak nyomasztaná,ha több száz ember nézné és ő lenne a főszereplő egész nap. Inkább szűk körben képzeli el magát,olyanokkal és olyanok elött,akik a hétköznapokban is körbeveszik és elöttük már nem feszeng.

A pénz pedig iszonyú nagy úr.Tényleg a csillagos ég a határ. Ráadásul nem mindenki van jóban a tágabb családjával vagy úgy gondolja csak olyanokat hív meg,akiket tényleg szeret és ők is szeretik,ez pedig max 30 ember,mert velük van napi kontaktusban,az ő véleményükre tényleg ad.

Aztán lehet,hogy valakinek nincs is nagy családja csak a szülei és kész.

2010. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem márciusban lesz az esküvőm,és KICSI.

Mert:

1.Anyukám meghalt,nélküle nem lenne az igazi!

2.Útálom az egész rokonságomat, senkivel nem beszélek,csak anyu húgáékkal, tehát nem fogom etetni a pereputtyot,csak azért mert ILLIK..

3.A párom rokoni kapcsolatai szintén dettó,mint nálunk..

2010. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 50 fős lagzi is üti majdnem az 1 milliót, Bp-en meg még több. :(
2010. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem volt álmom a nagy esküvő. nekem nem hiányzik az a stressz , idegeskedés, stb ami a nagy esküvők megszervezésével jár. a párommal azt beszéltük, hogy tényleg csak olyan embereket hívunk meg akik közel állnak hozzánk, közeli családtagok és barátok. (mivel külföldön lesz, hiszen itt élünk amúgy sem jönne el egy csomó ember)egy a fontos , hogy legyen szép ruhám és a szüleim és a tesóm ott legyenek.
2010. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!