Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen ruhát szeretnék, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ruhát szeretnék, létezik Budapesten ( es környékén) olyan szalon ahol hasonló ruhák vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Bár még csak neten nézegettem a kínálatot, nem találtam hasonlót. Esetleg varratni érdemes lenne? Mennyibe kerülhet egy ilyen ruha elkészítése anyaggal együtt?


2013. jan. 10. 17:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Maximum 100-ig szeretnék elmenni. Majd még átgondolom mivel még egy szalonban sem voltam személyesen. Lehet találok valami hasonlót. :)
2013. jan. 11. 12:07
 22/28 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WY2VF..


Annyira tetszik ,de attól félek rajtam nem állna jól :(

2013. jan. 11. 13:53
 23/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miért ne állna jól? Milyen az alkatod?


Ezt a modellt magasabb, karcsú vagy átlagos termetű nőkre tervezték, normál mellmérettel (főleg B-C kosárméretre). Szóval kb 170 centi körül már ugyanígy állna, mint a modellen.


Egyébként akár kisebb pocak vagy felesleg is belefér derékon, ugyanis a mell alatt bővülő szabása eltakarja. A lényeg, hogy a kar, vállak környéke ne legyen túl husi, viszont a mellek se legyenek túl picik (az enyhe v kivágás miatt:)

2013. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 80kg :/ Bár nyárig szeretnék leadni még többet ( eddig 4kg mínusz)..Körtealakom van.Azért gondoltam ,hogy nem állna jól ,mert amúgy is nagyon szeretem az ilyen fazonú ruhákat ,de volt már aki beszólt ,hogy ez nagyon kövérít. Pedig én jól érzem benne magam ,de azt sem akarom ,hogy hülyén nézzek ki majd benne.
2013. jan. 11. 19:04
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Edzéssel, helyes táplálkozással nyárig még simán lemehet 10 kiló, akár több is.


Az sem mindegy, hogy a felesleg hogy oszlik el rajtad. 170 cmhez 60-65 szokott a normál testsúly lenni, csontozattól izomzat erősségétől függően. Ha nincsenek kirívóan husis karjaid, szerintem senki nem szólhat be egy ilyen ruhára.

A körte alaknál ugye főleg fenéken, combokon van felesleg, azt meg ez a ruha tökéletesen eltakarja, meg mint mondtam egy kisebb pocakot is.


Szerintem ne aggódj, hanem formáld az alakod, amennyire tudod, és vállald be ezt a ruhát, ha ezt szeretnéd. Végtére is egyszer házasodik az ember (jó esetben :D), szóval azt lenne érdemes viselni, amit megálmodtál :) Az esküvőn amúgyis kétlem, hogy olyan rosszmájú vendégek lennének, akik arról tárgyalnának, hogy áll majd a ruha!

2013. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is tudsz még addig formásodni, mert az a lényeg, hogy a vállaid, karjaid szépek, feszesek legyenek. :)


Az az előny megvan a varratással, hogy ha jó varrónőt találsz, akár még igazíthat is a fazonon úgy, hogy Neked a lehető legjobban álljon. Nem nagy dolgokra gondolok, csak hogy nem cm-re pontos másolatot készít, hanem ha kell, változtat picit az arányokon, redőzöttségen, hogy minél jobban álljon az alakodon.

2013. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De jó! Meggyőztetek! :) A karom annyira nem vészes. Persze azon is van mit alakítani, de addig belehúzok.:)
2013. jan. 11. 20:30
 28/28 anonim ***** válasza:
igen, van olyan szalon, ahol tudsz válogatni.
2013. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!