Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Létezik még a Fenyő illatu...

Kriszti77 kérdése:

Létezik még a Fenyő illatu spray? Vagy valami hasonló? Te mivel helyettesitenéd ha nem lenne élő fenyő a lakásban Karácsonykor?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A légfrissítők nem sokat érnek,fél perc alatt elmegy az illatuk,de biztos lehet fenyő illatút kapni,de azt általában a wc-ben szokták használni. Próbáld ki az elemes illatosító készülékeket,ezek maguktól illatosítanak,vagy elektromos illatosítót próbálj.

Szeretem az illatosított gyertyákat,azokat is lehet ünnepi illatokban kapni,de égés közben semmi illatuk.

Én az illóolajokra esküszöm,ezek a legjobbak,bár fenyő illatút ebből még nem láttam.

De szerintem az igazi fenyő illatát semmi nem pótolja,így ha van rá lehetőséged,egy fenyőgallyat tegyél valahova,akár egy vázába egy-két apró dísszel feldíszítve.

2012. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyum vett illóolaj szettet és volt közte fenyő illat is.Nagyon jó,én is az illóolajokra esküszöm.
2012. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hátha idén is aktuális a kérdés...

A fenyő illat, az fenyő illat, nem igazán lehet utánozni. Ha a karácsonyfa műfenyő is, attól még csempészhetsz a lakásba erdeifenyő ágakat (annak van a legintenzívebb illata), dekorálhatod vele az ajtót, asztalt, ablakokat, vehetsz adventi fenyőkoszorút is. Ettől már biztosan jó illat lesz. Ha mégsem, az illóolajat mécseses párologtatóval használd, így folyamatosan érezni fogod az illatát. [link]

2013. nov. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!