Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5éves koszorúslánynak uszályos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5éves koszorúslánynak uszályos ruha megengedhető? Volt itt közületek olyan akinek az esküvöjén igy volt? Nem volt problémás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan gyerek koszorúlány ruhát,aminek lett volna,és szerintem nem valami kényelmes ekkora gyereknek.Rálép,beakad,nem tud benne rendesen mozogni szerintem órákon keresztül.
2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mindjárt fűzőt adsz rá?
2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megengedhető, de felesleges és tuti, hogy a gyerek sem érezné benn jól magát ilyen korban. Egyébként még én sem láttam ilyen ruhát, nem véletlenül!
2013. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem is láttam uszályos koszorúslány ruhát. Jó hogy gyerek meg aranyos, de azért ne öltöztessük már mini-menyasszonynak. Jó, hogy nem már fátyla is lesz.
2013. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen voltam koszorúslány, és imádtam meg klassz volt,de baromira örültem(tünk) amikor lelehetett már venni az alsószoknyát,és az abroncsot és szabadon tudtam mozogni.

Lehet,hogy édes,de szerintem egy kisgyerek nem érezné benne jól magát hosszútávon.

2013. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Egy ötéves még nem feltétlen tud figyelni erre, ha csak egy kicsit kezd el szaladgálni, szinte tuti hogy rá fog lépni és hatalmasat zakózik majd. Ha mindez a szertartás előtt történik, akkor lesz egy szakadt uszályos, bőgő koszorúslányod.
2013. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Én se láttam még uszályos korszorúslány ruhát.


2. Egy pici gyerek kizárt, hogy erre figyelni tudjon


3. Baromi macera lehet mindenhová húzgálni, meg isten tudja, mibe fog beleakadni.


Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, azt tudom elképzelni, hogy amíg a gyűrűt vivő korszorúslányka a templomban végigsétál, addig rajta van, aztán leül, és a szertartás végén (vagy akár közben) anyu leveszi róla. :)

2013. jan. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!