Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért tetszik annyi menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik annyi menyasszonynak/koszorúslánynak a rózsaszín koszorúslány ruha? Csak szerintem borzalmas (persze vannak kivételes árnyalatok)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy sosem volt rozsaszin koszoruslany ruham es utalom a rozsaszint, meg tudom erteni, hogy ez sokaknak tetszik, hisz teljesen szubjektiv, hogy kinek milyen szin tetszik es nagyon sok nonek bejon a rozsaszin. Ez van. Ha nem tetszik, neked masmilyen legyen. Nem hiszem, hogy ebbol ugyet kellene csinalni. Ezen hiaba agyalsz, megerteni nem fogod, mert nem szereted a rozsaszint, mas meg szereti. Ez olyan, hogy nem szeretem a csokifagyit, de ettol meg megertem, hogy van, aki szereti.
2010. júl. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy finom szín, és ennek a célnak pont megfelel, persze, egy pasztell rózsaszínt gondolok itt. Amúgy a bordó is nagyon szép, ha nem tetszik a rózsaszín, javaslom a mélybordót. 2x volt ilyen a lányomon. Gyönyörű volt!!!!! (Én a világoskéknél érzem azt, hogy borzasztóóóóóó!)valószínű, mert én meg a kék színt gyűlölöm. Izlések és pofonok..............
2010. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez egyszerüen a hagyományos szin - éppen olyan, mint a FEHÉR menyasszonyi ruha.
2010. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem tudom! Nekem ekrü-narancssárgás de ilyen mély narancs nekem az tetszet! Tavaly volt az az esküvő!


11/L

2010. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém az elmúlt 10 évben pár lagzin részt venni, ezért én nem osztom ezt a véleményt, hogy a rózsaszín koszorúslányruha lenne a kötelező trendi.Legutóbbi lagziban 8 db koszorúslány közül csak egyetlen 1-nek volt rózsaszín a ruhája,rajta kívül volt 3 db kék színű, 1 narancssárga(barack)színű 2 bordó és végül az én 1 éves lányom hófehérke volt.
2010. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik, és én nem kényszerítettem a koszorúslányokra olyan ruhát, amiben nem érzik jól magukat. Mindenki olyan színt vett fel, amit akart, amiben szépnek érzi magát. Szerintem elég ósdi dolog manapság beöltöztetni a csajokat rózsaszín szaloncukornak, ráadásul nagyon kevés lánynak áll jól.
2010. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik, neked masmilyen legyen."

Én nem szabom meg a koszorúslányaimnak, hogy milyen ruhát húzzanak, felénk nem szokás kifizetni, mindegyik válasszon olyat ami az egyéniségéhez megfelelő. A koszorúslányoknak eredetileg az volt a szerepe, hogy a még hajadon lányok szép "feltűnő" ruhába öltözve felkeltsék a nőtlen férfiak figyelmét, és könnyebben kérőjük akadjon. Manapság meg divat lett borzalmas ruhába öltöztetni az összes fiatal lányt, a ruhát és a színt is megszabni, mert igazán szép ruhája ne legyen, nehogy a menyasszony szépségét elnyomja, itt a válaszokban is sokszor ezt tapasztalom.

Voltam olyan esküvőn, ahol a 2 koszorúslány volt, az egyik szegény legalább 100 kg volt és alacsony, rózsaszín, abroncsos (de csak egy műanyagkarika volt az alján) felül "fűző" szerű ruhába volt (merevítő nem volt benne), enyhén elszabva, nem szeretnék gonoszkodni, de az egész násznép azt nézte, hogy szegényt miért kellett ilyen ruhába öltöztetni, nem részletezem, hogy hogy állt szerencsétlenen a ruha, az egész testalkata átrajzolódott.

Nem kötekedni szeretnék, csak érdekel más véleménye a dologgal kapcsolatban.

2010. júl. 1. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok:


"Manapság meg divat lett borzalmas ruhába öltöztetni az összes fiatal lányt, a ruhát és a színt is megszabni, mert igazán szép ruhája ne legyen, nehogy a menyasszony szépségét elnyomja"


Amit leirtal ezalatt arrol a lanyrol, nem azt mutatja, hogy a ruha szine nem allt volna jol neki. A te kerdesed pedig egyertelmuen a szinre vonatkozik. Hidd el, hogy van, akinek ez tetszik es kesz. O nem azt latja, amit te, hogy ez egy borzaszto szin.


Egyebkent nekem is volt mar eskuvom, de abszolut nem szabtam meg senkinek, hogy milyen ruhaja, csokra, egyebe legyen. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy szokas, butasag ilyet megszabni, mert mindenkinek mas all jol...

2010. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a rózsaszin szép szin de esküvőre nekem nem tetszik szerintem a barack szinű ruha szebb
2012. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!