Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Összefogunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Összefogunk?

Figyelt kérdés

Rengeteg a pontatlan információ ebben a kategóriában.

Most szervezem az esküvőnket és elég sok infót gyűjtöttem innen. A baj annyi, hogy pl megyénként változnak az árak és hiába teszi fel valaki a kérdést, hogy mennyibe kerül egy vacsora, Bp-en 15 000, egy kisebb településen mondjuk csak 8 000. Nagyon sokan nem írják oda, hogy melyik településről, városról van szó. Vagy valaki odaírja, hogy 5000, én meg csak nézek, hogy az hol, és a végén derül ki, hogy 5 éve házasok. (Tehát az árak már elég sokat változtak)


Mi lenne, ha odaírnánk, legalább azt, hogy melyik megye, és mikor, így könnyebb lenne, akár privátban is kommunikálni.


Egyébként,ami nálam most nagyon kiborította a bilit, hogy itt mindenhol azt olvastam, hogy hétköznap bármikor lehet házasodni,hivatali időben, ingyenesen. Hatalmas mosollyal az arcomon érkeztünk meg az anyakönyvvezetőhöz Debrecenben, 36 nappal az esküvő előtt, keddi napon szerttünk volna összeházasodni, és közölték, hogy nem lehet. Esetleg kisebb település engedélyezi, hát kerestünk egyet és itt engedélyezték, de 8 000 Ft eljárási díjat kértek, nem gyertyára, pezsgőre, csak azért, hogy kinyissák az anyakönyvet.


Nektek van valami ötletetek, hogyan lehetne még egy kicsit gatyába rázni ezt a kategóriát, hogy jobb legyen?



Pont tagnap volt egy ilyen kérdés és, aki azt merte írni, hogy náluk igenis fizetni kell a sárga földig lepontozták.


Szerintem az, hogy nálunk valami úgy van, nem biztos, hogy máshol is.


2013. jan. 21. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
részemről oké:))
2013. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
bp 4 kerület és ingyenes volt az anyakönyvezés tavaly
2013. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) Zöld pacsi! :)
2013. jan. 21. 23:35
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon tetszik az ötlet, reggel elmondom a páromnak.

-egy vőlegény-

2013. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Telefon?
2013. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben két házasságkötő terem van, két különböző helyszínen az egyik ingyenes ezek közül.


Ez halál komoly, teljesen ingyenes a házasságkötés, csak nem kötik az orrodra. Nálunk egy helyszín van, de azon belül két terem, véletlen sem mondják el maguktól, hogy az egyik terem 30 ezer a másik meg ingyen van, vagy hétvégén 10 ezer. Úgy kell menni utána, meg kérdezni. Hivatali időben, hivatali helységben minden szolgáltatás nélkül ingyen van a házasságkötés. Lehet, hogy egy héten egy nap van erre kijelölve, meg csak egy tágasabb konyha méretű terem, de ingyen van.

2013. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen 3 éve...70 000 Ft lett volna külső helyszínre az anyakövvezető

Vidékre mentünk: 2000Ft-os illeték volt az összes költség ,csodaszép gyertyák,díszkötéses anyakönyv,pezsgő ...

2013. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az infókat!


Tudom, hogy két terem van, de mivel kedden és csütörtökön is hosszú az ügyfélfogadási idő, ilyenkor alapjáraton nem lehet házasodni, megemlítette, hogy a szerda is nehezen kivitelezhető ??? Nem tudom, hogy miért. Magyarán maradt a péntek, amiért nem kell fizetni, de mintha az is csak délután lenne? Szóval 4 óra lenne ingyenes, mert a szombat az tuti nem hivatali idő.

Ha valaki erről tud bővebb információt, szóljon. Nem akarok butaságokat mondani, ha esetleg más is rákérdezne.


A településen, ahol végül házasodunk, ott mindenképp fizetni kell, ha akarom ha nem, ha csak ott firkantom alá a folyosón akkor is. Direkt megkérdeztem.


Amúgy az a gond, hogy a debrecen.hu-t is olyan gyakran frissítik, hogy a külső szertartás ára még mindig 50 000 Ft+ Áfára van kiírva. Érdekes.



Tényleg nagyon hálás vagyok az infókért, nagyon aranyosak vagytok.

2013. jan. 22. 00:51
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért szavaztok le, alap hogy oda telefonálunk...
2013. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szerintem, valaki ismét rossz paszban van így éjszaka és ő pontozgat.


Próbáltam őket hívni, de csütörtökön kb az ötödik próbálkozásra se vette fel senki, aztán párommal úgy döntöttünk, inkább bemegyünk, hátha akkor végre válaszol valaki.


Egyébként már kicsit eltértünk a tárgytól, a lényeg, hogy ha esetleg van valakinek valami ötlete még, hogyan lehetne egy kicsit rendszerezni az Esküvő kategóriát, szóljon :) :)

2013. jan. 22. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!