Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korlátlan italfogyasztás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátlan italfogyasztás vagy itallap alapján számlázás?

Figyelt kérdés

4500 benne van a tömény is 10 órás időtartamra a korlátlanban


Mindenki azt mondja, hogy nem éri meg, jobb az itallap alapján. De nem tudom 700 forint 4cl tömény, este fél hétkor már ott leszünk, kezdődhet a vacsora...


Vegyes a társaság, de magamból kiindulva, mikor buliztam, lecsúszott 7-8 feles és nem volt pörkölt, meg sok étel, meg nem 10 órán át tartott, akkor még az üdítő, kávé... Másrészt biztos nem fog mindenki beinni, mondjuk nagyanyám el lesz 2 x 3 deci kólával egész este, de nem tudom...


Az itallapostól félek, hogy meglepetés lesz a végén az összeg, de a korlátlan csomagra meg mindenki azt mondja, hogy 60 ember nem fog leiinni 270 ezer forintot az biztos.


Ital bevitele nem megoldható semmiképpen sem.


2013. jan. 22. 00:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

korlátlan


csak h ne legyen meglepetés a vége :-)

2013. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
korlátlan, és nem árt lepapírozni
2013. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Természetesen úgy van ez kiszámolva, hogy az étteremnek is megérje. Én nem javaslom, hogy itallap alapján fizessetek, nagy meglepetés lehet a vége. Tavaly egy esküvőn a kedves koktélos lánynak, végig csúszkált a keze a strigulázásnál, főleg hajnalban, 2 koktél helyett lett négy....


Nem fogjátok leinni a korlátlant, de legalább nem lesz meglepetés a végén, és nem kell egész este a pincéreket követni, hogy jól számolnak-e.

2013. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan. Vendéglátásban dolgoztam, tudod sokszor valóban volt, akinek vastagon fogott a tolla es valójában vissza ellenőrizhetetlen, hogy ténylegesen mennyi fogyott. Legalábbis a vendég szamara....
2013. jan. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Syrakusa ***** válasza:
100%

Igaz csak férfiak voltak/céges csapat buli/és ebben benne volt 2 doboz/fő cigi de mi 21 - en voltunk és 240.000 Ft volt a számla.Este 6 - tól éjfélig vagy 1 - ig........

Szal. mehet a korlátlan........ :-D

2013. jan. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a korlátlan,a már leírtak miatt.
2013. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Korlátlan.


Csak a nem alkoholosat számold,fejenként abból is elfogy 4-5 darab,darabja 200-250...És ezek az olcsóak,alkoholosból bőven több fog fogyni...

2013. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is korlátlan. A páromék is rendszeresen járnak céges bulikra, isznak rendesen és még nem is úgy kell hazahúzni őket. Olyan 15 főre szokott otthagyni a főnökük 120 ezer forintot és ismétlem ebben csak alkohol van. Aki keményebben nyomja az rövidezik, megisznak 8-at simán, ha nem többet, aki finomabban, az "csak" koktélozik, de egy koktél dupla annyiba is kerül.

Tehát szerintem mindenképpen érdemes a korlátlanra hagyatkozni a meglepetések elkerülése végett, aztán maximum ha kevés az italfogyasztást tuszkolnám mindenkibe, hogy igyanak már. :D

2013. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Korlátlan fogyasztás, a vendégek is bátrabban fogyasztanak szerintem, ha elmondjátok nekik, hogy korlátlan fogyasztás van mindenből.
2013. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a 60 emberből mennyi a gyerek?Van kismama,antialkoholista és mennyien vannak,akik vezetnek,emiatt nem ihatnak? Ezek voltak a szempontjaink,mikor eldöntöttük,hogy mit csináljunk.Nekünk nem érte volna meg a korlátlan italfogyasztás,pedig ezt is felajánlotta az étterem.Számolgattunk és arra jutottunk,hogy hatalmas csodának kell történnie,hogy ennyi ember ennyi pénzt leigyon.Igazunk volt,majdnem a a feléből megúsztuk az italfogyasztást.
2013. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!