Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy 20 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy 20 fős esküvőnél az italfogyasztás?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ha nem tudjuk előre megvenni az italokat hanem a vendéglátóhelyen fizetjük ki akkor kb mennyibe jönne ki csak az ital?
2010. jún. 10. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Próbáljátok lebeszélni a vendéglátóhelyen hogy hagy' vigyetek ti italokat..

és kerestek vmi jó italnagykert, vagy folyamatosan nézitek a különböző áruházak akcióit,és veszitek..jobban járnátok szerintem..

egyébként irjátok le hogy ki mit szeret nagyjából ha pl colát szeretik soka,akkor fejenként minimum 1 liter ami ajánlatos,szerintem...

sok sikert,sok boldogságot!:)

M.

2010. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A vendéglátóhelyes dolgokkal nagyon vigyázni kell, mert ilyenkor kerülnek elő a megnyitott 50 éves whiskeyk, amiknél a teljes üveget felszámlázzák, és hasonlók. Tisztább az, ha ti viszitek az innivalót!
2010. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
mi ugy csináltuk hogy megbszéltük az étterembe egy max keretet italra és azt is hogy ebben a keretben csak a sör a bor és néhány üditő fajta szerepelhet, ha valaki mást kér azt utolag rendezi. ha valaki drágább itaét akar fogyasztani az fizesse ki különben elszáll a vendégekkel a paci, és akkor majd lestek ha utána megkapjátok a számlát
2010. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat de jó lenne valami konkrétum az árat illetően:)
2010. jún. 10. 16:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez azért attól is függ, hogy milyen árak vannak a vendéglátóhelyen...

Van valami infód?

2010. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Vidék, vagy nagyváros, mekkora forgalmú és mennyire ismert az a vendéglátóhely. Egy kevésbé ismert és kevésbé forgalmas helyen jóval olcsóbbak is lehetnek az áruk, mint egy ismerten. Tájékozódjatok előtte, vaktában sajnos senki nem tudja megmondani. Esküvőre meg még +ban szeretnek rátenni az árakra.
2010. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy tájékozódni kell. Külföldön élünk a párommal de az esküvőt otthon szeretnénk tartani és most még csak feltérképezzük a terepet.

Olyanok válaszokat várok akiknek hasonló méretű volt az esküvőjük és tapasztaltból tudnak egy kb árat mondani. legalább, hogy kire mennyi piát lehet számolni.

A legszimpatikusabb az a válasz volt, hogy egy előre maximalizált keret legyen az nálatok mennyi volt?

2010. jún. 10. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Fejenként 1,2 liter üdítővel számolj. Hogy alkoholból mennyit iszik meg a társaság, az attól függ. A mi vendégseregünk pl szinte semmit, mert nem olyanok.


Olyan helyet keress, ahová be lehet vinni a piát, főleg a töményet. Nem mindegy, hogy egy felesért adsz ki 600 Ft-ot, vagy egy liter jóféle házipálinkáért.


Konkrét árat ne várj, a számolás és tervezés munkáját senki se fogja helyetted elvégezni. Csak tanácsokat adhatunk.

2010. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a csípős megjegyzést!!!!

nem azt várom,. hogy bárki helyettem végezzen el bármit is én tapasztalatokat várok!!!!!!!

2010. jún. 10. 16:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

16 48 asnak:

egy liter jóféle házi pálinka minimum 2500..és akkor még olcsó...

nekünk éppen van eladó,onnan tudom...

2010. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!