Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruhát megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruhát megéri ilyen külföldi oldalakról rendelni?

Figyelt kérdés
Menyasszonyi ruhát nem mernék, de mi van a koszorúslányruhával? Rendelt esetleg valaki?

2013. jan. 22. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

kínairól nem. Én koszorús ruhát rendelek magamnak menyecskének, külföldi oldalról, de eredeti márkás, csak nem idei szezonból és egy-egy méret van csak. Azt megéri, mert itthon vagy nem kapható, vagy egy mori lee koszorús lány ruhát fűzős háttal pont annyiért veszek meg, mintha itthon valami no name boltból vennék valami elegánsat, ami azért nem is annyira jó. Viszont menyasszonyi ruha szalonban ugye tudtam Mori Leeket próbálni, tudom mekkora kell, tudom, hogy olyan minőség, hogy lehet alakítani, a fűző miatt még könnyebb, hogy passzentos legyen..


De csak úgy a vakvilágba valami ismeretlen ruhát nem rendelnék. Ki tudja milyen minőség, mekkora stb.

2013. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Főleg, ha nem egy koszorús lányod lesz, hanem öt, akkor aztán nagy a bukta, hogy berendeltek öt szart és mit csináljatok vele. Kínaiék nem veszik vissza csak keresik a kifogást, de ha vissza is venné a bolt, neked magánszemélynek, aki nem tömegesen postáz eleve drága, az itthonról külföldre szállítási díjak meg alapból is botrányosak...


De vigyázni kell nagyon! A kínaiak nagyon jól álcázzák magukat! Azt hiszed amerikai vagy angol weboldal és nem is! Ha van az oldalon Live Chat, meg azt írják, hogy minden ruhát egyedileg a méretedre készítenek, és valami márkás ruha katalógus képe van ott, de választhatsz 12 szín közül, holott eredetileg csak egy max két színben készíti az eredeti gyártó, akkor tartsd magad távol tőle, tuti kínai és egy elszabott rossz anyagú rettenetet fognak küldeni, aminek köze se lesz a képhez. A legtöbb pozitív vélemény azoktól származik, akik még életükben nem láttak minőségi darabokat. :(

2013. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Az első két válasszal 100%-osan egyetértek, én is ennyit tudtam volna mondani!


Óvakodj a kínai másolatoktól!

2013. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!