Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruhát válasszon?

Figyelt kérdés
Kifejtem egy kicsit a problémát, a legjobb barátnőm sajnos 1 elég komoly betegség következtében évekig hormonterápiára szorul és emiatt meghízott, és ugy érzi nem talál majd olyan ruhát amiben ő is csinos lenne, a vőlegénye pedig igy is ugyanugy szereti és semmiképp sem aakarja elhalasztni a tavaszi esküvőt, Segitsetek légyszi milyen rucik vannk ami neki is jól állna, szeretnék segiteni neki a választásban és örülnék ha nem halasztanák el, Köszönöm nektek

2013. jan. 23. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek be egy kölcsönzőbe és ott tudnak segíteni, ezzel foglalkoznak. Amúgy aki kicsit ducibb annak az A vonalú és empire stílusú menyasszonyi ruhák állnak jól. Ezek takarják a pocit, popsit, csípőt, szóval azokat a részeket, amit takarni kell. Érdemes olyat választani, ami pl. a mellekre vonzza a tekintetet, vagy ha a válla keskenynek számít, akkor azt hangsúlyozza. Gogliba beütöd ezt a két stílust sokat találsz.
2013. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A fodros, habos-babos, nagy abroncsos ruhákat jobb kerülni, főleg ha alacsony is. Színben pedig inkább a törtfehér, ekrü, pezsgő színű ajánlott, nem a sima fehér. Első voltam.
2013. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyet ne: empire szabásút. Olyan lesz, mintha egy sátrat borítottak volna rá.

És ne legyen fényes az anyag.

Ha valamije különösen szép, pl. a dekoltázsa, azt nyugodtan lehet hangsúlyozni.

2013. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az A vonalú mindenkinek jól áll, a teltebbeknek és a ducibbaknak is. Az empire szabás, tehát ahol a mell alatt kezdődik a szoknyarész nagyon jól takarja a hasat, derekat, de ha valakinek nagy a cicije, akkor már nem áll jól neki, mert (már elnézést), de úgy néz ki benne, mintha várandós lenne.

Ha van alakja, dereka a barátnődnek, csak éppen kicsit husibb, akkor szerintem egy fűzős ruha jól állhat neki. Ha a karja vastagabb lett, akkor olyan ruhát válasszon, ami némileg takarja azt.

Oké, hogy meghízott, de azt nem tudjuk, hogy hová hízott, melyik részét szeretné takarni és melyiket kiemelni.

2013. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hova hízott? Mert nem mindegy, hogy hasra, vagy a dereka vékony, de a feneke-combja nagy (nekem az egyik barátnőm pl. ilyen) :)
2013. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Inkább hasra és karra hízott ami feltűnőbb, viszont mondjuk a dereka még elég szép vonalú, nem túl nagyok a mellei inkább kicsinek mondható
2013. jan. 23. 13:15
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyében valami hasonlót választanék:

[link]

[link]

[link]

[link]


Lehetőleg ne legyen pánt nélküli, se túl nagy szoknyás, ami alá sokkarikás abroncs kell. Ha lehet, legyen fűzős (az vissza tud fogni a hason), és ne has alatt elvágott, mert az kihangsúlyozza.

2013. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is jó duci voltam, majdnem 100 kg, és alacsony is vagyok (156 cm). Szóval nem igazán tudtam magam elképzelni a klasszikus habos-babos menyasszonyi ruhákban. Én kerestem egy varrónőt, ő tervezett nekem egy gyönyörű, csipke (igen, csipke!) menyasszonyi-jellegű ruhát, kifejezetten az én alkatomra szabva. Még az se volt mindegy, hogy melyik melltartó lesz rajtam a nagy napon. Amikor elkészült, majd elájultam örömömben. Ott takar, ahol kell, ott láttat, ahol van mit megmutatni, szuperül néztem ki, nagyon előnyös ruha volt, szóval nem bántam meg. Pedig legmerészebb álmomban se gondoltam volna, hogy rajtam jól mutathat a csipke. Ráadásul olcsó is volt, anyaggal együtt húszezerből kijött az egész.
2013. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, kitakart fejjel nem akarsz képet linkelni? Nagyon kíváncsi lennék erre a megoldásra! :)
2013. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Fodor, csipke, habos-babos, pánt nélküli, spagettipántos semmiképp sem! Ahogy a nagy abroncsos, "hercegnős" fazonokat se. A derékban/csípőben elvágott ruhákat felejtse el.


Nyakbakötős/akasztós, V kivágású, csónaknyakú, rövid/hosszúujjas, vastagpántos mell alatt szabott modellek a jók, de valóban sokat számít az, hogy pl. körte (lent erősebb, fent normál), alma (pocakos, mindenhol kicsit husi), stb. alkatú-e.


Valaki linkelt képeket, azok nagyon jók. A színötletek is tökéletesek, és a fénylő anyag valóban nem előnyös.


Tehát mindenképpen egyszerű, nem túldíszített ruha legyen. A lágyabban omló anyagok jó választások duci alkatra (chiffon, shantung, muszlin, selyem, organza, stb.),a keményebb, erősebb tartású anyagok nem túl előnyösek, kihangsúlyozhatják a felesleget (keményebb szaténok, brokát, stb.)


Ezek pl. szerintem nagyon csinosak:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!