Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik megvették, vagy varratták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megvették, vagy varratták az esküvői ruhájukat! Felvettétek később otthon, mikor senki sem látta?

Figyelt kérdés
Én tuti felvenném :)

2013. jan. 21. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen felvettem. Miért ne tettem volna? Megmutattam a családnak és a vőlegényemnek még az esküvő előtt. Ez csak egy ruha.:-)
2013. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Háromszor vettem fel előtte: amikor megjött, akkor a férjem segítette fel rám. Aztán, amikor hazavittem, akkor megmutattam a családnak. És harmadszorra akkor, amikor megvettem az abroncsot hozzá.
2013. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, sőt, még a vőlegényemnek is megmutattam :) Mondhatni, nagy része volt abban, hogy végül az a ruha lett (mutogattam neki képeket, amin próbálok, és ez tetszett neki is a legjobban), szóval egyértelmű volt, hogy megmutatom, ahogy kézhez kaptuk :)
2013. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

szerintem kicsit félreértelmeztétek a kérdést. A kérdező arra kíváncsi, hogy az esküvő után felvettétek-e még a ruhát máskor is.

Sajnos válaszolni nem tudok, még nem volt esküvőm, de biztos, hogy elővenném, nézegetném, és lehet néha magamra is húznám :)

2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok férjnél, de ha úgy adódna, akkor eleve olyan ruhát vennék/csináltatnék, amit később is fel tudnék majd venni.
2013. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha az utána a kérdés, akkor nem a válaszom, mert eladtam. Egy pici lakásban élünk, nem volt helyem tartogatni.
2013. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés kicsit infantilis, és arra irányult, hogy felvettétek-e csak úgy magatokban, kicsit billegni benne a tükör előtt? :)
2013. jan. 21. 18:58
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ilyet maximum egy ovis csinálna.
2013. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Én tuti felvenném.Ha már egyszer kifizettem,miért is ne?
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én fel szoktam venni a szalagavatós estélyimet is csak úgy. 30 éves vagyok, és jól esik, hogy még mindig rám jön. És nem tartom magam emiatt óvodásnak :)
2013. jan. 21. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!