Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik maguk készítették az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik maguk készítették az esküvői dekorációt (? )

Figyelt kérdés

Én szeretném csinálni a dekorációt, mert elég jó a kézügyességem.


Vannak ezek a pompomok:

[link]


Kipróbáltam az elkészítését mezei papír zsebkendővel (és körömvágó ollóval, mert nem találtam a rendeset :D) és tökre jó lett ahhoz képest, hogy csak zsepipapír, DE melyik az az anyag ami szerintetek a legjobb lenne? Írzák a krepp papírt hááát nem tudom. A zsepi pontosan milyen anyag? Nem lehet nagy méretben venni? :)


Mutatok is képet mit kreáltam.


5 db 3 rétegű zsepit használtam hozzá. Ezeket hártyáira szedtem és egymásra raktam így 15 réteg lett. A többit aszerint csináltam, ahogy a linkben írták.

Ilyen lett:

[link]


[link]


Amúgy ronda? Élőben nekem tetszik :)


2013. febr. 2. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Huhh megpróbálok valahonnan előszedni...mert a hugicám esküvője volt és valahol vannak a teremről is képek,szóval minden dekorációt saját kezűleg én készitettem,de most hirtelen nem tudok képet elővarázsolni:)

Nálunk szempont volt,hogy lehetőleg költségtakarékos megoldások legyenek:)

Egyetlen egy dolog volt gond,h irtó nagy volt a helység,hatalmas belmagassággal és plafon ventilátorokkal.

Nem volt egyszerű de szépre sikeredett.

Keresek neked képet!

2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! :) nekünk is fontos a költséghatékonyság :)
2013. febr. 2. 21:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy mutasson ebből marha sok kell. Ha rendes papírt veszel hozzá, akkor nem biztos, hogy olyan jól jársz. Utánajárás, macera meg az árak...
2013. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Olcsó, mivel a vetex anyagból pl. lehet szerezni 9 métert 700 forintért. " Dekor anyagok -> vetex dekoranyag 50 cm * 9,1 m" a honlapról.


Tehát olcsó.


Kb. 5 perc volt megcsinálni az elsőt. A nagyot vegyük úgy 30 perc lesz.


Kell kb. 6-7.


Max egy napos laza munka, kötetlen tempóban. Nekem megéri, hogy ne kelljen a kis 40 fős esküvőmre a dekorosnak 50 ezret fizetni. Helyette kihozom 10-15-ből.

2013. febr. 3. 10:54
 15/17 anonim ***** válasza:
6-7 elég? Nekem mindegy.
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ismétlem 40 fő lesz. Tehát kis terem. Tehát nem kell 1000. Amúgy az a 6-7 az 50*50 centis lesz, nem hinném, hogy kevés lenne.
2013. febr. 3. 16:16
 17/17 A kérdező kommentje:

De hogy megnyugodj, elmondom még ezen kívül milyen díszek lesznek :)


[link]


[link]


[link]


és majd amit még kitalálok :)

2013. febr. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!