Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a nászajándé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a nászajándék ötlethez?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunk egyik párjának lesz tavasszal az esküvője.

Ez a baráti társaság 6 párból áll. Az egyik házasodik a maradék 5 meg kitalálta, hogy közös ajándékot vegyünk nászajándékként.

Ebben főleg a fiúk a főkolomposok és kitalálták még azt is, hogy a fiuk vegyenek a fiúnak valamit, a lányok meg a lánynak.


Ez nekünk csajoknak nem nagyon tetszik mostmár. Egyrészt jobb lenne valami közös ajándék amit mindketten kapnak. Nem így külön-külön.

A másik pedig, hogy a fiuk elég drága ajándékot terveznek venni. Egy méregdrága karórát ( [link] Nekünk csajoknak meg csak töredék összeg jut erre:( Így az arányok sem fognak stimmelni. De a fiúk mostmár nagyon a fejükbe vették a dolgot. Nagy veszekedés is volt belőle. Azt mondták azt csinálunk amit akarunk ők akkor is olyan órát vesznek.


Ti mit szóltok ehhez? Egyáltalán magához az ötlethez, hogy így közösen meg, hogy külön-külön fiuk a fiúnak, lányok a lánynak?


2013. febr. 2. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szebb lenne, ha közös ajándékot kapnának.
2013. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Karórát születésnapra, karácsonyra veszünk, de nem nászajándéknak.

Külön-külön nászajándékot adni, az meg nem nászajándék.

2013. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha a fiúknak mindegy, mit csináltok, dobjátok össze a pénzt egy hétvégére nektek, az arával, mézeshetek utánra, valami faca helyre a fiúk nélkül. Hadd egye őket a penész. Vigyétek az ifjú férj karóráját is. :)
2013. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

az hogy közösen vesztek, az jó ötlet. Az, hogy a lányok a lányoknak, a fiúk fiúknak, még jó is lehetne, ha valami összepasszolót vennétek, de így, hogy más értékben, meg pláne órát... hát nem tudom... az is elég necces, pláne, hogy az ifjú férj ízlését eltalálni... de tudom milyen makacsak a férfiak. Én a helyetekben egy all inclusive nászutat dobnék be ötletnek. Abba ha minden pár beszáll, elég szépet lehet találni, persze attól is függ, fejenként mennyivel szállnátok bele.

De ez így, hogy a fiú kap egy órát a lány meg valami mást, hát elég hülyén jön ki...

2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Fiuk dobják össze és adják esküvö elött, legénybúcsura. Nászajándéknak meg vagy pénzt vagy valami közös ajándékot vegyetek.


én pl szívesen adk nagyon drága ágynemüt ajándékba. olyat amit az ember vissza tesz ha magának nézegeti, mert olya drága. Nekünk van pár ilyen ágynemü garnitúránk, de imádom öket, mert annyira finomak. ennek szoktak örülni, mert egyik félnek sem mindegy miben alszik.

2013. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

Ha a menyasszony szereti a karórákat akkor vegyetek neki ti is azt.


A női Breitlingek jóval olcsóbbak mint a férfiak.

És akkor kap a pasi is meg a nő is egy Breitlinget.


[link]

Egy ilyen Colt 33-ast olyan 450 ezerért már lehet kapni, az akkor fejenként 90 ezer lenne. Hátha még belefér:) Vagy kérjétek meg a pasikat, hogy pótolják ki. Nekik úgy is jóval zsebbenyúlósabb lesz pár tízezer már nem számít ott:)



Egyébként ezeknél nincs olyan, hogy milyen alkalomra illik adni. Mert bármire illik, ezek exkluzív ajándékok!

2013. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

6. hozzászólónak

Hol élsz Te?

90 e.Ft/fő? Egy átlag családban családtag esküvőjére sem jut ennyi.

2013. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

Inkább a kérdezőtől kérdezd hol él:)

Merem feltételezni, hogy ahol a párok férfi tagjainak futja fejenként legalább fél milliót bedobni az ajándékba ott talán a csajoknak belefér a 90 ezer.


Van róla fogalmad, hogy a KÉRDEZŐ által belinkelt Breitling órák mennyibe kerülnek?

2013. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

én mondjuk megnyitni sem tudom, amit a kérdező linkelt... 450E a női óra és ez az OLCSÓ??? hát mi jó istennek kell ennyit adni egy óráért? és ha nem tetszik neki???

hát én tuti nagyon kiakadnék ha a férjem ilyen marhaságra adná a fejét

2013. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
nagyon rossz ötlet nászajándékba külön ajándékot adni. valahogy a közös életük ünnepén ez erős elsiklás a lényeg fölött. és simán előfordulhat az is, hogy sértődés lesz belőle. (gratulálni kettejüknek fognak, vagy csak a lánynak?!) fizessétek be őket egy nászútra (vagy második nászútra). a fiúkat mindenáron lebeszélném.
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!