Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora a különbség árnyalatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a különbség árnyalatban a fehér és a törtfehér (ivory, ekrü) szín között?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű, szőke hajú menyasszonynak hófehér, vagy inkább a sárgásabb tónusú fehér a jó választás?
2013. febr. 3. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát inkább ekrü színű, de a smink is fontos,hogy passzoljon, A hófehér semmi esetre
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

A ekrü általában sötétebb kell, hogy legyen az elefántcsontszínnél.Azonban sok szalon nincs tisztában az eltérésekkel, rossz színmegjelöléssel árusítja a ruhákat.


Az elefántcsontszín normál esetben nem tisztán sárgás, ha igen, az már krémszínnek, vajszínnek minősül.

[link]


Az elefántcsontszín inkább szürkés-sárgás árnyalatú.

Az ekrü közelebb áll a bézshez.

[link]


Szőkéknek főképp az elefántcsontszínt szokták javasolni.


ekrü:

[link]

[link]



elefántcsont:

[link]

[link]


De sok helyen ezt tényleg nehéz megítélni, mert az ekrüt gyakran húzzák rá (tévesen) a törtfehér vagy enyhén lazacos fehér árnyalatokra, az elefántcsontszínt pedig a krémes, sárgásabb színekre. A valóságban pont fordítva van a meghatározásuk, tehát az elefántcsont a törtfehéres, enyhén szürkés-sárgás (de tényleg nagyon enyhén), az ekrü pedig a puhább, melegebb, vajszínűbb árnyalat. Szőkéknek az elefántcsont áll jobban többnyire, de ne a megnevezés alapján dönts, hanem a valódi színárnyalat alapján :)

2013. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én személy szerint enyhén lazacszínű ruhát ajánlanék szőkeként, ami kihozza az enyhe arcpírt. De ez csak az én véleményem :) A hófehér tényleg nem a legjobb sajna.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. link rossz, helyette: [link]
2013. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És ha a vőlegény fehérben lesz (rendőri díszegyenruha)akkor nem néz ki hülyén ha én meg tört fehérben vagyok mellette? Nagyon elütne egymástól, nem? Attól félek hogy úgy tűnne mintha a menyasszony ruhája koszos lenne a vőlegényéhez képest. Ugyanis én is nagyon fehér bőrű, szőke menyasszony vagyok. :( Köszönöm a segítséget annak aki ad tanácsot!
2013. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és linkeket! Lazacszínt semmiképp nem hordanék, mert rettenetesen sápaszt, marad az "ivory".

A vőlegény feketében lesz, még a csokor és kitűző színét kellene kiválasztani.

Ha van ötletetek, szívesen veszem! :-)

2013. febr. 3. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a vőlegény fehérben lesz, akkor légy te is hófehérben.


Nem tűnnek "koszosnak" az egyéb fehér árnyalatok sem, csak furcsa :)

2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nagyon köszönöm kedves utolsó válaszoló! Én is efelé hajlottam hogy a ruhánk ne üssön el egymástól.


Elnézést Kérdező, hogy itt kérdeztem én is, de nagyjából egyezett a kérdésünk és emiatt nem akartam külön kérdést kiírni. Köszönöm! :)

2013. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!