Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem kellemetlen, ha az esküvőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellemetlen, ha az esküvőm napján megvan a lányos dolog?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 20:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

de eléggé :(

Nődoki gyógyszer..

2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Úúúh szegény,de kellemetlen. De hát nem tudsz ellene mit tenni.
2013. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Azért mire esküvőre kerül a sor ideje lenne megbirkózni és elfogadni, hogy ez minden hónapban megjön. Valamennyire azért számolni is lehet vele.
2013. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Végső esetben gyógyszer, ha még van addig 2 hónapod, mert ugye azt akkor kell bevenni, mikor megjön. De szerintem tamponnal annyi kellemetlenség van, hogy cserélni kell. Ha olyan napon lesz, amikor erős a vérzésed akkor használj egyel nagyobb tampont, mint szoktál, így tuti nem arra fogsz emlékezni, hogy "jajj de rosszul éreztem magam".. A fájásokra meg van gyógyszer.
2013. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
91%
Bármikor van meg, kellemetlen. :(
2013. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

nem kell szenvedned ha pl gyógyszert szedsz..de annélkül is előbbre lehet hozni ha elmész dokihoz vagy pedig késleltetni

[link]

2013. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
tamponcsere abroncsban :(
2013. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
De, nagyon kellemetlen. Én kiszámoltam és úgy választottam időpontot, hogy jó legyen.
2013. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam csak a tamponcserével lenne gond, mert nem szokott fájni, de mi van ha összevérzed a ruhát?
2013. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

De, kellemetlen, én egyszerűen tovább szedem a gyógyszert ilyen esetben, nem hagyok szünetet két adag között, és akkor nem jön meg. Ezt szoktam csinálni ha pont egybeesne egy nyaralással, túrával, esküvővel (koszorúslányként), stb. Ha nem szedsz gyógyszert és nem egy hónapon belül van az esküvő akkor még elkezdheted, mert az első hónap elég kellemetlen ilyen szempontból. Legjobb, ha megkérdezed a nőgyógyászod.

L20

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!