Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ajánlani Budapesten olyan üzleteket, ahol lehet kapni alkalmi/báli ruhákat vagy egyszerűen maxiruhákat nem túl drágán?

Figyelt kérdés

Szűk körű polgári esküvőm lesz, egy egyszerű, letisztult világos árnyalatú maxiruhát szeretnék, amire nem kívánok túl sokat költeni, 30ezer Ft a felső határ.

Tudnátok esetleg tippeket adni, hogy hol és merre keresgéljek? Nem igazán ismerek ilyen profilú boltokat.

Előre is köszönöm szépen!


2013. febr. 4. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

általában ahol lehet esküvő ruhákat kölcsönözni, sok helyen lehet alkalmi ruhát is.


Üsd be a guglia, hogy esküvői ruha, ez is így jött ki:


[link]

2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, nem reklámnak szántam, csak ez volt az első találat.
2013. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beírtam google képkeresőbe, hogy maxiruha, de nem igazán olyan cuccokat dobott ki, amiben illene elmenni esküvőre. A kisestélyire gondoltál? Vagy az legyen a lényeg, hogy hosszú legyen?

Nézd meg a Taili Weijl-ben (van az Árkádban, Örs vezér tér), de egyébként ha letisztultat szeretnél, nézz be mindenféle divatüzletbe, mert a jó féléknek van elegáns partirészlegük is. Zarában is el tudok képzelni ilyesmi cuccokat.

2013. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dress Box

WestEndben biztosan van

2013. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt többet látsz belőle.

2013. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Dressbox valóban jó, érdemes körülnézni náluk!
2013. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak menyasszonyi ruhák is, max 30-ért. Nem habos-babos, de szépek!

Nincs közöm hozzájuk, de ha a lányom valami alkalmi ruhát keres, akkor szinte mindig ott kötünk ki. Segítőkész eladók, stb. Volt olyan alkalom, hogy 15 ruhát hoztak neki, vagy 8 pár cipőt, kabátot táskát. Egy nagyon elegáns esküvőre ment. Ez a Westendben volt.

2013. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Artz Modell. Ez már jóval drágább, de itt csak nagyon-nagyon karcsúak tudnak vásárolni. 34-38-as méretig elég nagy a választék.

2013. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, legalább már van támpontom!:)

Esküvői szalonokban már jártam, drágábbnál-drágább ruhákat igyekeztek rámsózni, az sem érdekelte őket, hogy nem is tetszenek az általuk ajánlott ruhák..

2013. febr. 4. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyedi, kézzel készített maxi ruhák 30.000 körül (a színeket ne nézd feltétlen, lehet más színt is rendelni az esetek 90%-ában):


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (valószínűleg rendelhető más színben is)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!