Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek kis esküvője volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kis esküvője volt milyen volt? Hogy zajlott (volt polgári, egyházi kis lagzi is vagy közös vacsi)? Mennyiből jött ki, hányan voltatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire kicsire gondoltál?! Én nagybátyám esküvőjén voltam, ott 40-en voltunk!Volt polgári szertartás, aztán egy étterembe mentünk, s ott volt a lagzi. Tempolmi szertartás nem volt, mert a mennyasszony nem vallásos! Bármilyen kevesen voltunk, nagyon jó kis buli volt, hajnalig táncoltunk!:)
2009. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én esküvőm nagyon kicsike volt.Csak a szülők,testvérek,és pár barát volt jelen.KB: 30 voltunk.

Csak polgári esküvőnk volt,és mivel vidéken laktunk,így a vidéki házban csináltuk egy ebédet,és később vacsorát.Cd-ről szólt a lagzis zene.kis esküvő volt,de mindenki jól érezte magát..Hogy mennyibe került nem tudom,mert vagy 10 éve volt(azóta már békésen,jó barátként el is váltunk)

2009. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ára attól függ akarsz-e menyasszonyi ruhát+fotót+ élő zenét stb. Egy kisebb lagzi pl 30 fős 350-400 ezer Ft a ruhával szerintem. A gyűrűt is bele számoltam. Ez attól is függ vidéken élsz-e.
2009. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kis eskuvom lesz 30 szelyes jovo nyaron.. Nekunk lesz polgari szertartas majd templomi is.. A polgari dija nem kerul sokba 10 ezer FT a templomi olyan 40 ezer FT. A templomi szertartas araban mar benne van a templomnak a diszitese de ha egyebeket kerunk azt felszamoljak! Hotelben lesz megtartva + lesz photos, DJ, de a vegleges osszeget meg nem tudom neked mondani.
2009. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátainknak tavaly volt,36-an voltunk.Nem tudják pontosan,de 300e-be belefért.Ebben benne volt a menyasszony+ vőlegény(szmoking)+a nagyfiú öltönyének ruhakölcsönzése;kaja,ami étteremben volt nagyon szépen feldíszítve,fotóst-videóst megoldották családon belül,a torta a mi nászajándékunk volt(2em.emeletenként külön íz,marcipán bevonat 18 e. kiszállítással együtt).

Ha nem szeretnél nagyszabású(puccos) esküvőt és nem fogadsz fotóst-videóst(szerintem amúgy felesleges,mert digitális géppel annyi képet csinálsz amiből jó pár tucat jó lesz)akkor simán kijön max.3-400e-ből (kb.40 főre).

Ha meg családi ház és kert lehetőséged van akkor még kevesebb,ha ügyes és kreatív vagy.

2009. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk kis esküvőnk volt 1 hónapja, 41-en voltunk a vacsin, volt polgári, templomi is. 550-600 E között stagnáltunk, de szinte minden sk. volt, ami csak lehetett. Terembérletet fizettünk, mi dekoráltunk, kaját mi csináltunk, piát vittük. A férjem öltönye és az én ruhám volt összesen 150E... A fotós ismerős volt, nagyon olcsón dolgozott, a menyasszonyi tortát ajándékba kaptuk, meghívót mi csináltuk... Nagyon jól sikerült...
2009. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kevesebben voltunk. Tavaly november. Polgári esküvő mi +2tanú +egy ismerős aki készített pár képet. Utánna étterem mindenki amit kér 12ezer lett a vége. Meg előtte 2 karika gyűrű 30ezer. Néha bánom a ruhát de nekem még felesleges 400ezrem sincs.
2009. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi kb. 35-en voltunk. Az én ruhámat anyuval varrtuk, kb. 20 ezer volt, a férjem öltönyét valami akciós helyen vettük, az sem volt túl drága. Volt fotósunk, de csak a műteremben és szabadban, a polgári szertartáson nem, oda videóst kértünk, de csak az esküvőre. Az esküvőre semmi extrémet nem kértünk (pezsgő, gyertyagyújtás, emléklap). Aztán egy étterembe mentünk, a közelben volt, így autót sem kellett bérelni. Csak ebéd volt, nem volt zenekar, csak azok a dalok szóltak cd-ről, amit mi szeretünk. A röviditalokat és a sütiket (kivéve a tortát) mi vittük. Összesen kb. 300 ezerbe került.
2009. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!