Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok,250. 000 Ft sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,250. 000 Ft sok egy 4 fős profi zenészekből álló esküvői zenekarért?

Figyelt kérdés
Ez az ár tartalmazza 8×50 perc zenét. A szünetekre, vacsora alatti időre, tortavágásra, amikor nem zenélnek nem tartozik bele a 8×50 percbe, csak a konkrét zene! Az útiköltség pluszban van. Nálatok mennyibe került a zenekar/DJ? Előre is köszönöm! :)

2013. febr. 5. 23:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Profi definiciója: ez a fő bevételi forrása, nem másodállásban csinálja, ez a főállása. Az, hogy valaki profi zenész/fotós/vőfély/akármi nem garancia a minőségre, sajnos.
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok a 250.000. Nekünk egy 5 fős zenekar fog zenélni 18.00-4.00-ig 130.000-ért. Elég profik, már nagyon régóta csinálják, és országszerte hívják őket különböző rendezvényekre (sőt valamikor külföldre is). Szerintem próbálj meg még keresgélni, biztosan van olcsóbb, aki szintén jó.
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

Azt próbáljuk azért megérteni, hogy nem lehet úgy mérni az esküvői szolgáltatókat mint a kenyeret a kisboltban (még akkor sem ha kenyér és kenyér között is vannak különbségek), nem kilóra vásároltok. Ez egy érzelemvezérelt piac, nyilvánvalóan azért kér ennyit mert szerinte ennyit ér a szolgáltatása amit el is tud adni - különben felkopna az álla, nem bízná meg senki és idővel olcsóbb lenne. Ha neked Ők kellenek és van rá ennyi pénzed akkor válaszd Őket és ne keresgélj tovább csak azért mert van aki szerint drága és ez igaz a fotográfusra és a cinematográfusra is.


Gondolkodj el azon, hogy ha bögrés levest szeretnél enni, de valamivel olcsóbban van mondjuk gabonapehely, akkor melyiket fogod megvásárolni. Nyilván mindkettő tökfinom, de ha a levest kívánod azt fogod megvenni, esküvői szolgáltatók esetében pedig nem párszáz forintokról beszélünk - ha ne ízlik kidobod - hanem életre szóló pillanatokról.

2013. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske! Köszönöm jöhetnek még vélemények! Ők ezt tanulták, úgy gondoltam, hogy profik. Nem összeálltak egy garázsban, így értettem.
2013. febr. 6. 17:39
 15/23 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire profik,a profik! :)
2013. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Amúgy a szünetekben is lesz zene, csak CD-ről, sőt a vacsi alatt is halk zene fog szólni!
2013. febr. 6. 19:54
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legjobb zenekar (szintén 4 fő) is ennyit kér egy esküvőre, bár náluk tudomásom szerint nincs meghatározva időtartam. Ők megérik ezt a pénzt, tényleg nagyon jók, hónapokra előre be vannak táblázva. Volt olyan a faluban, aki úgy határozta meg az esküvő időpontját, hogy ők akkor szabadok legyenek......
2013. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem picit sok. Nálunk 2 fő lesz 80 ezerért, du. 2-től egészen hajnalig. :)
2013. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöld kezecskék! Szerintem 2 fős zenekar kevés, mert minél több az énekes, nálunk 4, annál több dal passzol a hangjukhoz! Kedves utolsó kettő, tudnátok nekem honlapot linkelni a zenészeitekről? Köszönöm :)
2013. febr. 7. 12:19
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éve három főre fizettünk 90 ezret és nagyon jó hangulatot csináltak.
2013. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!