Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok,250. 000 Ft sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,250. 000 Ft sok egy 4 fős profi zenészekből álló esküvői zenekarért?

Figyelt kérdés
Ez az ár tartalmazza 8×50 perc zenét. A szünetekre, vacsora alatti időre, tortavágásra, amikor nem zenélnek nem tartozik bele a 8×50 percbe, csak a konkrét zene! Az útiköltség pluszban van. Nálatok mennyibe került a zenekar/DJ? Előre is köszönöm! :)

2013. febr. 5. 23:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gondolom már mindegy, meg nem számít, de egy fő se kevés, ha jó hangja van. A jó hangú jó énekes nem lesz unalmas, csak azért, mert egy hangja van. :)
2013. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes kommentet mert telorol vagyok, de nálunk most nyáron kipróbált és nagyon bevált zenekar jön 105ert es 15 ha kérjük a kikérésre vagy a menetre.

De sok zenekarral felvettem a kapcsolatot, csak hogy körbeszimatoljam az árat, egyetlen egy zenekar se kötötte ezt igy ki hogy mennyiszer mennyi szüneet..

És ha belegondolsz akkor ha 18orakor odaérkeztek kb akkor egykor lejár a nyolc ora

2013. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mi 6 főből álló zenekar vagyunk, 200 ezer körül van a tarifánk...ez 8 órás intervallumra szól, ebben a szállítás is benne van. Aztán ha kellünk még, akkor 12 e/ó.. Óránként, vagy kétóránként 5 perc szünet max. Addig is cd-n zene szól. Sok zenekarról hallottam már, pl. olyanról is, akik 800 ezerért mennek el esküvőre, és 7-en, vagy 8-an vannak. Azért azt is leírom, hogy sokan nem veszik figyelembe: zenekarnak oda kell érni min. 2 órával előtte, ha nem 3, hogy behangosítson, zenél 7-8-9-10 vagy több órát, majd pakolás 1 óra, és hazamenetel..Tehát talpon vagyunk, nem keveset. Ezt csak azért írtam, le, mert sokan azt hiszik, hogy nekünk milyen egyszerű..Közben, ha du. esküvőről is van szó, akkor is már délben elindulunk itthonról, mert hát az utánfutóba is be kell pakolni ugyebár...és hajnalban, hazaérve, vagy délelőtt mindent vissza-kipakolni. Aztán hulla vagy még hétfőn is. Ezt senki sem fizeti meg. De mi azért találtuk ki ezt az árat( 180+20e), mert tudjuk hogy sok zenekar van, versenyképesnek kell maradnunk, nem emelhetjük magasabbra az árakat. Remélem hasznos volt a hozzászólásom! :) Sok boldogságot!!!
2013. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!