Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánykikéréssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykikéréssel kapcsolatos fenntartások. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a lánykérésről? Legyen vagy sem, muszáj vagy sem... Nektek volt? Ha volt akkor milyen volt és ha nem volt miért hagytátok ki? Szerintetek divat még ez?
2013. febr. 10. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lánykérés, vagy kikérés? Ez utóbbi az esküvő napján van. Melyikre gondoltál?
2013. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi, igen a kikérésre gondoltam
2013. febr. 10. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Így már értem. Nekem nem volt. De voltam esküvőn, ahol volt. Szokás még, de nem kötelező elem. Ha sok szervezést kíván, akkor érdemes kihagyni. De, ha van hely, hogy az odaérkező vendégek is láthassák, és hallhassák, akkor megéri.
2013. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
nálunk volt, de csak a családok jöttek el, mert mi nem a "népnek" akartunk előadást, hanem bulinak tartottuk, hpogy eljönnek zeneszóval, volt bolondmenyasszony. Szóval sját élvezetre, ha úgy tetszik.
2013. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Akkor csináljátok, ha nektek tetszik :)

Nekünk nem lesz, mert a hideg ráz tőle (na meg jó ideje elköltöztünk már otthonról), de egy barátnőmnek pl volt, nagyon hagyományos, vőfélyes, rímelős stb, mert neki pedig tetszett.

2013. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt,hülyén is nézett volna ki,elég sok éve éltünk már együtt,anyáméknál már meg sem volt a szobám se.

(plussz én a szülőtől kérést is hülyeségnek tartom eljegyzéskor,az se volt)

2013. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk volt, szerintem aranyos dolog és egyáltalán nem függ attól, hogy hány éve él együtt a pár. Mi is együtt éltünk már 2 éve. Ez egy hagyomány, van aki tartja, van aki nem.
2013. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én sem vagyok odáig az ötlettől, de a szüleim szeretnék nagyon... Várok még pro-kontra érveket. Amúgy mi is 1ütt élünk már lassan 4 éve, tehát a leánykérésnek értelmét nem látom
2013. febr. 11. 15:33
 9/9 A kérdező kommentje:
kikérésnek bocsánat
2013. febr. 11. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!