Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér Gyémánt szalonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér Gyémánt szalonnal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Varratás, bérlés, vétel, választék? :)
2013. febr. 10. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

A weboldalra rátévedvén annyit tudok mondani szakmabeliként, hogy olyan ruhát ne vásárolj tőlük, amely a saját gyártmányuk. Igénytelen, rossz minőségű alkotások sajnos, kínai piac jellegűek (legalábbis a szalagavatós-és alkalmi ruhák képei alapján).


A "jasmine" kollekció viszont kifejezetten igényes, jó minőségű alkotás.

2013. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
uhh koszonom..pont most gondolkoztam h en is veluk varratok..ugy hallottam h kedvezo aron varrnak de azert nem mindegy hogy hogy nez ki :/ jo varronottudnal ajanlani?
2013. febr. 11. 09:34
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Bátran tudom őket ajánlani! Gyönyörű amiket csinálnak!


ill a közvetlen link hozzájuk:

[link]

2013. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy nem tudom miért lett lefújolva a szalon, mert a képek alapján nem sokkal tér el más szalonok tüllös-csilivili kreációjától!


A jásminkollekció meg képkollekció, ezzel az erővel azt is lefikázhatta volna a válaszoló :/...


Szerintem keresd fel őket, és nézd meg a ruhákat személyesen! :) Az árakból ítélve nem pont kínából hozzák! akkor az ára 30ezer körül forogna, egy hatalmas uszályos ruhánál, itt meg ahogy olvastam, 200ig is felmennek! Keresd fel őket bátran, és nézd meg a minőséget! :)

2013. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

"A jásminkollekció meg képkollekció, ezzel az erővel azt is lefikázhatta volna a válaszoló :/... "


A jázmin kollekció nem saját varratású alkotás, ezért is tér el sokban a többitől. Az amerikai Jasmine Bridal "bestseller" kollekciója. Azzal maximálisan egyetértek, hogy a többi pont olyan, mint mások tüllös-csilivili ruhái.


itt vannak pl. saját alkotásaik:

[link]

2013. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
dianarol irta itt valaki ugyanezt :S hogy nagyon rossz minoseg..most igy eleg nehez donteni..az a baj hogy en egyaltalan nem ilyen csillivillit szeretnek hanem olyamit mint az egyszerubb nem sok csipkes Claire Pettibone ruhak..igy nem tudom hogy ok olyat hogyan keszitenenek el:( bocsi telorol irok
2013. febr. 11. 11:58
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de nézd már meg a linkelt ruhákat, amiket a szalon készített. Ha neked az nem sz*r, ahhoz csak gratulálni tudok.


Egyébként rengeteg remek divattervező/varrónő van még Magyarországon a fent említetten kívül, nem igazán értem, hogy neked miért pont ő fáj. Ha jól rémlik, ugyanabban a kérdésben, ahol a diánásat javasolták, akadt élből 2 másik is, aki minőségi munkákat készít.

2013. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tök mindegy, oda kell menni és meg kell nézni élőben a ruhákat.


Akármilyen ruhákról van szó a katalógus képek mindig többet mutatnak, mint amilyenek valójában.


A saját fotózások meg ki tudja, hogy sikerülnek. Sokszor mikor ide is töltögetik fel a próbálgatós képeket meg nem mondanád, hogy milyen igényes drága ruha van rajta, olyan pocsék minőségű képek készülnek rossz szögből, rossz fényekkel, nem rájuk igazítva stb.

2013. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen ez igaz, hogy a rossz minőségű kép sokat ront.


Oda lehet menni, meg lehet próbálni.


Az én véleményem ettől még az, hogy szerintem egy "igényes" szalonnál az lenne a minimum, hogy professzionális képeket oszt meg. Tudod, ez olyan, mint amikor bemész egy étterembe, és kapsz egy odahányt rakat valamit, ami förtelmesen néz ki. Megkóstolod, és lehet, hogy remek íze van, de azért... illene normálisan tálalni, nem?

2013. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Esetleg Pere Ági vagy Tarjáni Andrea? Vélemény?
2013. febr. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!