Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér Gyémánt szalonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér Gyémánt szalonnal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Varratás, bérlés, vétel, választék? :)
2013. febr. 10. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tarjáni Andrea ruhái sokkal szebbek és jobb minőségűek is. Eddig nem ismertem a munkáikat, de érdemes végig nézni a képeiket.
2013. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem ezt a szalont, de... Annyit tudok javasolni, hogy mielőtt varratnál (nem csak velük, bárhol) nézz meg néhány szalont és próbálj ruhákat! Egyrészt így láthatod, hogy milyen minőségű az a ruha, amiket ők készítenek, másrészt azzal sem árt tisztában lenni, hogy milyen fazon áll jól.
2013. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam. Először elmegyek pár szalonba próbálgatni. :) Csak az a gond ,hogy nem olyan tipikus menyasszonyi ruhát szeretnék,hanem valami ilyesmit: [link]

Ilyesmit sehol sem találtam itthon :( ezért szeretnék varratni.

2013. febr. 14. 09:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor, ha megteheted nézz be ebbe a szalonba is: [link] Náluk elég sokféle ruha van, bohémek, vagányak... Itthon is ismert a bohém menyasszonyi stílus, jobb helyeken nem néznek hülyének, ha azt mondod, hogy olyat szeretnél. Meg persze legyen kinyomtatva 1-2 kép olyan ruháról, ami tetszik.
2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszonom!Megnezem:) ..elso elmenyem eleg rossz volt, mert rogton az abroncsos ruhakat tukmaltak ram, hiaba mondtam hogy nem olyat szeretnek -.- mondjuk en vagyok a hulye h nem voltam hatarozottabb, de olyan kedves volt a lany aki oltoztetett hogy nem akartam megbantani :D
2013. febr. 14. 10:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt kaphatsz ilyesmit, kézzel készített, egyedi gyártmányok, saját méretre varrva:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!