Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol található táblázat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található táblázat az esküvői ruha méretekről?

Figyelt kérdés

Eleinte ruhát szerettem volna bérelni az esküvőmre, de nagyon sokallok egy ruháért 100 ezer Ft-ot úgy, hogy csak néhány órát lesz rajtam.

Arra gondoltam, hogy keresek a vaterán valamilyen használt menyasszonyi ruhát olyan 50 ezer Ft-ig, csak az a baj, hogy nem tudom mi a méretem. Esetleg van erre valamilyen táblázat, hogy a méreteim alapján mekkora ruha kell nekem?

160 cm magas, 54 kg vagyok, mellbőségem 73 cm, derék 69 cm, csípő 83 cm.


2013. febr. 18. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Bármilyen általános táblázat megteszi. A ruha tulajdonosa amúgy is tud segíteni azzal, hogy ő mekkora volt, és ajánlja-e a te méretedre. Ha 100%-ra akarsz menni, akkor kérdezd meg, felpróbálhatod-e a ruhát a vásárlás előtt!

Egyébként szerintem a méreted: XXS, vagy XS-es.

2013. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
s-es,m-es lehetsz,36-os. sztem látatlanban ne vegyél ruhát,inkább keress egy varrónőt,ennyiből anyaggal,munkadijjal kihozza és pont rád fog illeni
2013. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! Linkeljek mérettáblázatokat? Méghogy 36-os!
2013. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a derékbősége 36-os ezért irtam h kb annyi a mérete. nem konfekcióméret
2013. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A derékbősége 36-8 között van, a mell és a csípő viszont 32...


Viszont igaza van annak a válaszadónak, aki a 36-ost javasolja, ugyanis mellben a párnázással ki lesz segítve, csípőben pedig nem fog számítani, amennyiben nem hableány/trombita fazonú ruhát választ.

2013. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!