Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismer valaki megbízható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki megbízható, szimpatikus ceremóniamestert? Budapesti júliusi esküvőre kéne.

Figyelt kérdés
Nem várunk extra dolgokat a ceremóniamestertől, csak az események "konferálását", levezetését.

2013. febr. 20. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt az esküvőnk.Vőfélyünk volt,ami nagyon szupi volt.Ha érdekel írj privit."ismerősőmnek is nála volt az esküvője azért írom h jó.
2013. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Barna Laci volt (lagziguru.hu)! Hááát, tökéletes volt! Mindenkinek bátran tudom ajánlani! :)
2013. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most néztem h ezévtől nem vállal el több munkát, elnézést
2013. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De most nem azért, a kérdező nem vőfélyt, hanem ceremóniamestert keres! A kettő nem ugyanaz... Én két ceremóniamestert tudok ajánlani, Bokodi Gábort és Barna Lászlót! Nem tudom milyen árkategóriában keresel, ők 150 körül vannak! Sok sikert és sok boldogságot! :)
2013. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A esküvői iparágban dolgozom amióta az egyetemen diplomát szereztem.

az én favoritom Molnár László András ceremóniamester. kb 7évvel ezelőtt dolgoztam vele először és szerencsére minden évben "összefutunk" legalább egy esküvőn.

2013. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bánki Dávidot ajánlom, szuper hangulatot csinált, 2 esküvőjén is voltunk (egyik a mienk:), az első alapján kértük fel. Nagyon laza, mégis profi, illetve ami a legjobb volt ,hogy nagyon ránk tduta szabni az estét, játékokat. Ezt külön kiemelném, kevés helyen hallom, hogy ennyire jól összerakott játékrepertoár (amit velünk is előre megosztott) van, ilyen minőséegi megvalósításban. DJt ajánlott, akivel így szerintünk még jobblett az este, bevált párost alkottak. + profi az angolja (külföldi vendegek kiemelték)


Ceremoniamesterek szövetségében nem tapasztaltunk sok jót, borsos árakon dolgoznak, mindig be kell menni a belvárosi irodájukba és ahol vendégként láttuk őket nem voltunk elájulva.

2019. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!