Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon elbizonytalanodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbizonytalanodtam. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőm. A párommal szeretném leélni az életemet, de mégis nagyon elbizonytalanodtam, megijedtem! Honnan tudhatom, hogy tényleg Ő az igazi?


Szeretném az esküvőt, de nem vagyok biztos magamban...



2013. febr. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, szerelmesek vagytok, együtt tervezitek az életet, megértitek egymást, boldogok vagytok együtt, onnan kezdve csak és kizárólag rajtatok múlik, hogy ti lesztek-e az igazi egymásnak.
2013. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért krvára lefognak pontozni, de ha tudsz, keríthetsz egy könyvet a keresztyén házasságról. Én mikor hogy állok a dologgal, de van egy tök jó könyv, a lelkészünktől kaptuk, ha végig olvasod, akkor ha az "istenesdit" meg "jézusosdit" "kivonod" belőle, akkor is nagyon szépen elmagyarázza hogyan kell ápolni a házasság építményét és nem csak akkor mikor már roskadozik, meg milyen alapokra kell építeni, hogy ellenálljon mindennek blablabla. Tényleg jó könyv. Én is elbizonytalanodtam néha, szerintem szinte mindenki.
2013. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezen kár ennyire görcsölni. Felesleges túldramatizálni a dolgot. Gondolom jó ideje együtt vagytok ha esküvőt terveztek. Ha szereted és jól megvagytok akkor miért ne házasodnál már? Kár ilyeneken agyalni hogy igazi vagy nem. Ha minden stimmel akkor érdemes házasodni. Nekünk tavaly augusztusban volt és is gondolkodtam ilyeneken de gyorsan kivertem a fejemből. Nagyon jól megy nálunk a dolog. Ahogy előtte is. Konkrétan nem változott semmi, csak sokkal jobb hogy a férjemnek mondhatom. Ha meg egyszer elromlik a dolog még mindig el lehet válni végső esetben, bár erre nem is akarok gondolni. Tehát ha nem ő az igazi akkor sem lesz semmi.Ha meg ő az akkor kár elrontani a kombinálással.
2013. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyszerű,kár bonyolitani: ha elbizonytalanodtál,nem ő az igazi. ez minden döntésnél igy van. te szeretnél valamit,de közben lever a viz ha rá gondolsz,émelyeg a gyomrod,rettegsz. akkor nyilván nem kell meglépned. egy házasság előtt pláne fontos,h biztos legyél magadban!


ezt olvasd át hátha segit megérteni magad


[link]

2013. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!