Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nem nagyon festi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem nagyon festi magát a hétköznapokban, az az esküvőn milyen simnket csináltatott?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán festem magam, akkor is csak szempillaspirált, meg pirosítót használok. Az esküvőmre azonban szeretnék sminket csináltatni, de nem tudom, hogy ilyenkor melyiket válasszam a kozmetikusnál az opciók közül: -nappali, -alkalmi, -esküvői ?

Illetve nem tudom, hogy melyik napra melyik kéne, ugyanis egyik nap lesz egy 2 tanús polgári szertartás, másnap pedig fotózás. A polgárin alkalmi ruhám lesz, a fotózáson "rendes" hosszú, fehér menyasszonyi ruha.


2013. febr. 25. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Választasz magadnak egy kozmetikust és megbeszéled vele, hogy valami szolid, de mégis alkalmi sminket szeretnél esküvőre. Valószínűleg a fotózásra erősebbet fog ajánlani, a szertartásra természetesebbet, hogy ne legyen nagyon "műfejed", ha egyébként sem szoktál sminkelni. Ráadásul jobban jársz, ha csináltatsz próbasminket, akkor nem fog meglepetés érni a nagy napon!

Én ugyanígy voltam vele, bár nekem egyfajta sminkem volt, mert ugyanazon a napon volt minden, de én még kicsit így is soknak éreztem, viszont mindenkinek tetszett és a képeken nagyon szépen mutatott.

2013. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A polgárira nappalit, a fotózásra alkalmit. De ha spórolni akarsz, a polgárira fesd ki magad te, a fotózásra kérj alkalmi sminket! Fényképezésre jobb, ha kicsit erősebb a smink. Amúgy miért van másnap a fotózás? Az már olyan izé, nem? Hogy nem is ezküvőtöket fotóztatjátok, hanem csak úgy feöltöztetek..., és nem is abban a ruhában, amiben ténylegesen férjhez mész...Én azt tanácsolom, vedd fel a polgárira a fehér ruhát, és fotózkodjatok aznap! nem fogod megbánni!
2013. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Sajnos az, hogy magamat festem ki, nem igazán opció, mert rettentő ügyetlen vagyok...

A fotózás azért másnap lesz, mert így tudtuk csak összeegyeztetni a fotóssal (a polgárink egy hétköznap délelőtt), meg van egy kisbabánk, aki miatt nehezített a dologk szervezése. :)


6500 Ft. Sok egy esküvői sminkért, próbasminkkel?

2013. febr. 25. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Én egyszerűen bementem egy kozmetikába ( hallottam hogy nagyon jól dolgozik a sminkes) és megmondtam hogy mikor lesz az esküvő és szeretnék sminket. Voltam próbán is és mikor kijöttem nagyon megijedtem. Nagyon durván néztem ki. Elmondtam hogy a lila lesz a fő szín stb..

Szóval nagyon meglepett amit láttam, de megnyugtatott hogy ezt csak most látom így, majd a fehér ruhához kell ez az erősség. Amúgy én sem vagyok az a nagy sminkelős.

Tetszett amit láttam a tükörben de hozzám képest "durva" volt. Őrlődtem is hogy mi legyen, de próbáltam hinni neki hogy a fehér ruhában mást mutat. És igaza volt, nagyon jól állt és kellett is a fehér ruhához. Kérd ki a véleményét, és érdeklődj hogy kinek milyen munkája van.

2013. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküvői sminket kérj, ha igazán tartósat szeretnél. A többi hamarabb olvad le.

6500 piti. Én azért festettem ki magam egy ismerősömmel, mert nem volt 30.000 forintom erre.

2013. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és nekem erős sötétkék-szürke-fekete sminkem volt, pedig én sem sminkelem magam. Nagyon szuperül állt!
2013. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én is ezen gondolkodok, szinte nem is festem magam, annyi, hogy 3d szempilla, de az azért más, ha jó helyen rakatsz, akkor meg nem lehet mondani, hogy mű, csak mikor az összes lejön akkor mindenki azt hiszi, hogy hirtelen beteg vagy vagy valami olyan más rajtad... De a sminkkel a vőlegényem is úgy van, nem szereti, mikor ki vagyok festve, akkor se ha jól áll. Meg én sem szeretem.

A hajam már megvan milyen lesz, de az is úgy indult, hogy hát hülyén néz ki, hülyén néz ki, minek nyúltam hozzá. Mondtam is hogy ne képzelje, hogy 15-16 órán át kibírom, hogy ne nyúljak hozzá.. hát de esküvőn nem nyúlunk a hajunkhoz. A sminkkel is az lenne a bajom, hogy én törölgetem a szemem, ha viszket megdörzsölöm, ha melegem van, arcot mosok... nem akarom szarul érezni magam, hogy jaj szét ne menjen a sminkem. Most nem az, hogy nem akarok rákölteni, de azt nem akarom, hogy "zavarjon" hogy ki vagyok festve.

2013. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja meg minden alapozótól pattanásos leszek. Az ilyen nem drogériás luxus márkás jó a bőrnek alapozóktól is. Szóval még az nagyon hiányozna tényleg.
2013. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
én elég ritkán festem magam, de az esküvőmre füst színű sminket akartam. Az nagyon tetszik, kiemeli a szemet. A kozmetikus tanácsára végül egy halvány, alig látható, majdnem fehér, gyémántos vagy tudomis én milyen sminkem lett, és nagyon szép volt :) menj el, mondd el az elképzelésed, és meglátod a kozmetikus mit mond. :)
2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én biztos kipróbálnék még az esküvő előtt valami erősebb próbasminket, hátha tetszik. Ha nem, akkor marad az egyszerű. :)


/ Egy esküvőfotós /

2013. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!