Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb hány darab fotó reális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány darab fotó reális a szertartásokról és a buliról?

Figyelt kérdés
Kreatív, beállított, trash the dress, szóval ilyesmi nincsen benne, csak a kikérés, templom, hivatal, pár csoport kép és a helyszínen a vacsora és a tánc. Nyilván többet csinálnak és válogatnak, meg van aki mindet odaadja, de úgy kb. kinek hány képe van. Hallottam meg láttam olyat hogy 500 meg 1000... nem sok az egy kicsit? Ki néz végig annyit? :D
2013. febr. 27. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szertartás tepmlomban+polgárin,csoportképek,vacsi eleje volt 400 kép, beállított 600.

Ezt dvd-n megkaptuk.

Retusálva lett 120 darab,sokáig válogattuk melyikek legyenek.

Kkérésről,vacsi többi részéről,buliról csak vendégek csináltak már képet.


Az 500-1000 db az nem sok,a retusált képek száma a lényeg.

2013. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha felkérsz egy esküvői fotóst úgy is megbeszélitek, hogy mennyi legyen a retusált kép. Ha mondjuk kikéréstől fotóz, mondjuk a játékokig és a menyasszonytáncig, simán összejön nyers 500-700 kép, ezekből is kiszedi a nem olyan jókat, akkor is 300-500 tuti marad, ebből meg ti kiválasztjátok, hogy mennyi legyen albumba nyomtatva, azokat frankón kiretusálja a fotós, és akkor azokat és a maradék képeket is megkapjátok DVD-n.

Ez a háttérmunka nem kis meló, ezért kér annyit a fotós amennyit. Persze sok a kókler, így a kinézett fotósnak érdemes utána nézni.

2013. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindet elkaptuk CD-n,kb 800 kép volt. De albumba csak 200at tettünk,annyi bőven elég sztem,de ki h érzi.
2013. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyi csomagot meg mindent lehet választani, meg sok úgy adja meg eleve, hogy ennyit szokott csinálni, aztán fogalmam sincs mit tudom én 1500 képpel mit csinálnánk, kell-e annyi egyáltalán? Mert pl. ha van két fotós, aki között nem tudok dönteni mindkettő ugyanannyi képet retusál ki és az összeset át adja, de az egyik összesen csinál 500at a másik meg 1500at de kétszer annyiért...

Így belegondolok, hogy 1500 kép.. 1500? O.O

2013. febr. 27. 11:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja persze dvd-n adja át azt a sokat, de nem tudom, hogy ér-e mondjuk kétszer annyit olyan sok nyers kép, amivel tuti semmit se fogok kezdeni.
2013. febr. 27. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 700-800 kép készült. Mindet megkaptuk retuáslva brutál felbontásban, nem pedig lebutítva 1024*768-ra, hogy ne lehessen előhívatni utánna...


Plusz a 200 legjobbat megkaptuk papírképen is :)

2013. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi 50 képet kértünk kinyomtatva, nekünk ez is bőven elég volt. Nem akartam túlzásokba esni.És nem engedtem magam rábeszélni 1000 képre, mert teljesen felesleges. Így utólag hogy túl vagyunk rajta azt mondom kár a fotóba beletenni több száz ezret. Évente megnézzük jó esetben 10 szer . Legyen kevesebb kép de az minőségi.
2013. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekünk a fodrász, smink, kreatív, kikérő, polgári, csoportképek kerültek 50E-be, majdnem 500 retusált képet kaptunk ezért DVDn
2013. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekünk kb. 1100 1200 kép lett, volt osztálytársam fotózott. Kb. 100 beállított fotó volt, én nem bántam volna, ha több van, de így is nagyon jó lett, úgy sem nézzük minden nap. Az összes képből választottunk ki 109-et, azt retusálták nekünk, az fog menni albumba. A többit is szépen előhívatjuk majd egy másikba, de egyelőre még nem csináltattuk meg.
2013. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális fotós nem ad át nyerset.


Egyébként ez nagyon-nagyon sok mindentől függ, így a szertartások hosszától, a buli hosszáról attól, hogy milyen programok vannak a bulin és hány fős a násznép.


Átlagban 1500-2000 körül készítek egy egész napos esküvőn (készülődés,kikérő(k),kreatív,szertartások,buli) ebből 5-600 körül adok át (ebben persze nincs benne a jegyesfotózás ill. a TTD ha van).

2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!