Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez reális? Tényleg ennyit ér...

Ez reális? Tényleg ennyit ér egy darab papÍr?

Figyelt kérdés

szerintetek normális hogy IKEÁban 2000 Ft egy sima papÍrdoboz,hol lehet venni olcsó,szépeket,

vagy hogy csináljak szépeket pl cipősdoboból??

köszi :D


2010. okt. 25. 20:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia. Biztos hogy nem "normális"... én sokallnám az árát. A cipősdoboz jó ötlet, azzal vonod be amivel akarod: tapéta, csomagoló, díszpapír..

Bár nem tudom, hogy konkrétan mire akarod használni.

Én anno nagyobb méretű papírdobozt (színes) 3 db egyben kb. 800 ft-ért vettem. (Lidl/Tesco) Ezeket is be lehet vonni, ragasztani, rajzolni rá stb. (Bár ezek a dobozok a cipősdobozhoz képest jóval nagyobbak).

Inkább itt nézz szét, de még lehet egy "sima" papírírószerben is olcsóbban megúszhatod. :)

2010. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekm vannak ilyenek, bár ha jól emlékszem, én olcsóbban vettem ugyanúgy az ikeában.

Egyébként ha nagyobb méretű dobozokat akarsz, akkor közepes méretű boltok (pl. cba) mellett/ mögött, vagy ott, ahol az árut szállító autó szokott megállni, szoktak kirakni nagyobb méretű kartondobozokat. Azokból bátran elvehetsz, és ugyanúgy kidekorálhatod öntapadós tapétával, van sima tapétával, csomagolópapírral stb.

2010. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem az Ikeát, alapvetően nem olyan drága, bár vannak dolgok, amiktől nekem is égnek áll a hajam.

pl mikor egy vacak forgós fotel 100rongy.

az tetszik, h ízléses, modern nem túl csicsás dolgok vannak, amik a többi bolthoz képest olcsóbbak.


mondjuk dobozt nem vennék 2000ért, vannak ott olcsóbbak is.

a cipős is jó, menj be cipőboltba, ott lehet h adnak.

2010. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. okt. 26. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen dobozt láttál de ez pont a nyolcada:

[link]

pont cipősdoboz méretű.

2010. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!