Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hétvégére esküvőre vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégére esküvőre vagyunk hivatalosak, lagzi is lesz. Mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
A pár több éve együtt él, mindenük meg van, ezért szoltak előre, ajándék nem kell nekik, csak pénz. De itt a baj, nem tudom mennyi az az annyi. 3-an mennénk, de pénzünk nekünk sincs sok. 15 ezer forint 3 embertől nagyon kevés? Tudom, hogy a vacsoránk többe kerül nekik, de egyszerűen nem birunk többet adni. Vagy azon gondolkodtam, el sem kéne mennünk, de nem lenne megoldás, mert le van foglalva a helyünk. Ajándék lenne több is, mert rengeteg modern dolog van itthon becsomagolva, amit mi is ugy kaptunk, de többször mondták: pénzt! Szerintetek?
2009. szept. 11. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevésnek tartod a 15öt, adjatok mellé még egy ajándékot is talán. De arra gondolj, hogy ha lesz menyasszonytánc, az is pénzes..:( Sokan ott dobják be az amúgy is szánt pénzt, kérdés, hogy akarod-e, hogy tudják, hogy tőletek mennyit kaptak.Ha nem, akkor bedobhatjátok a menyatáncnál is.
2009. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval: adjatok mellé egy kisebb ajándékot és így tökéletes. Nem fognak kinézni titeket. Tényleg! Nálunk kb 6000-7000 Ft-ra jött ki egy fő kajáltatása. (most nyáron) Így ajándékkal együtt jó szerintem
2009. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz. Köszi
2009. szept. 11. 09:55
 4/6 A kérdező kommentje:
25 ezer forintot tudtunk összekaparni, meg is szóltak... Ilyen megalázó dologban nem volt még részem. Pedig tudták, hogy nincs jövedelmem...
2009. szept. 28. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem mondod komolyan? Kik szóltak meg? a pár?

ekkora pofátlanságot! mármint tőlük, nem tőletek.


Elmondom, hogy nálunk volt aki semmit nem adott, de nem szóltuk meg, mert tudtuk, hogy nincs jövedelme. Sőt az esküvő előtt mondtuk neki, hogy nyugodtan jöjjön akkor is, ha csak magát tudja hozni. Ezen kívül voltak akik 5-en adtak 30 000-et és egy valaki 5000-t, ő egyedül jött. De nem ez a lényeg, tudtuk, hogy ennyit tudnak adni és kész

2009. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen igy jártunk. Pedig tudták, hogy elvesztettem a munkám, lányom tanittatása sokba kerül. És ráadásul ők sem állnak jól anyagilag, akkor minek csináltak 120 fős lagzit. Nem mindenki gondolkodik úgy mint te, köszi a választ. Annó nekünk is kis esküvőnk volt, 20 embert hívtunk meg, és MINDENKINEK mondtuk semmit sem nem kérünk. Ez így is lett, mégsem haragudtunk senkire. Szerintem manapság csak az csináljon nagy lagzit aki teheti, és nem a pénzért, mert az ára ugysem jön vissza. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. Köszi még egyszer is!
2009. szept. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!