Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lány- és legénybucsura vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány- és legénybucsura vagyunk hivatalosak, és még soha nem voltunk ilyenen. Mi ilyenkor a szokás?

Figyelt kérdés

Illik valamit vinni,vagy hogy megy ez iylenkor?az ismerősi körömbe nem volt még ilyen,igy nem tudtam senkitől segitséget kérni ezzel kapcsolatbab.

Előre is köszönöm a segitségeteket!


2009. júl. 5. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami piát elég vinni szerintem, meg esetleg valami mókás elő-nászajándékot. Pl. figurás óvszer, ostor...stb.
2009. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy lesz most nem sokára, hogy a barátnőim közül ketten elkezdik szervezni, felhívják a többi csajt, aki meg van hívva, és elmondják, hogy miben kellene segíteni. Kitalálnak játékokat, feladatokat (sok van fent a neten), amit meg kell majd csinálni. Fiúknál ugyanígy. A költségeket ilyenkor a barátok szokták állni, mondjuk nálunk én veszek egy jó pár üveg piát,hogy ne mindent nekik kelljen. Nekem már a legjobb barátnőm elkérte az összes csaj számát, és majd intézni. Mondta, hogy én ebbe ne is nagyon szóljak bele!:) Vinnetek meg azt kell, amit a szervező mondd. Főleg szerintem innivalót. Nálunk kaja nem is lesz, csak vmi sós süti. Ha tudod, hogy ki szervezi, esetleg keresd fel te, és kérdezz rá, hogy miben tudsz segíteni.
2009. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. júl. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!