Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék szép fűzőt, harisny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Hol tudnék szép fűzőt, harisnyatartót venni az esküvői ruha alá?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy jobb fehérnemű boltban kell hogy találj. :) (nem feltétlenül márkaboltban)
2013. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyél alá. Olyat vegyél, ami amúgy tetszik és ha van erőd majd vedd fel. De alig van valaki, akinél van amúgy nászéjszaka.


Izzadni fogsz a ruhában, még menyecskébe is át fogsz öltözni, akkor is boldog leszel, ha átöltözésnél van idő lezuhanyozz, meg menyecske ruha levételekor is fürödj, nem hiszem, hogy a fűzővel és a harisnyatartóval túl boldog lennél alatta.


Csak vegyél valami szépet, ami amúgy is jó, de ne vedd alá. Vedd fel, mikor letisztálkodtál, ha lesz erőd fehérneműben parádézni, de többnyire hidd el, csak pénz kidobás lenne, ha amúgy nem viselsz ilyeneket, mert nem fog sor kerülni rá.


Az csak a filmekben van úgy, hogy az éjszaka végén is olyan vagy, mint aki 10 órát aludt ÉS skatulyából húztak elő, illatos vagy és friss mikor leveszed a ruhát... Egy fenét.

2013. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 winR ***** válasza:
Szerintem elég a combfix is, sokkal kényelmesebb, praktikusabb és szexi is egyben. 27/L
2013. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban a kényelemmel törődj, én a fűzőt eleve kihagynám a harisnyatartóval együtt, a combfix megfelelőbb, ha az előtted álló egész napot , estét,éjjelt,hajnalt nézed... Mire az ágyig elértek,már leharcol az egésznapi izgalom, a lakodalom, a tánc,az egésznapos kellemkedés.Örültök majd,ha egymás karjaiban szépen elszundiztok és az sem baj,ha a "nászéjszaka" csak másnap délelőtt jön el...bármilyen öltözékben avagy anélkül. Sok boldogságot és kevés agyalást.
2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából a fűzőre azért gondoltam hogy lenyomja kicsit a pocakom, a szülés után nem ment teljesen vissza. De biztos nem túl kényelmes ...
2013. márc. 18. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Na szép, hölgyeim. Az esküvő egyetlen jó részét - a nászéjszakát - kell elsumákolni?

Hát, férfiember legyen a talpán aki így kedvet kap a lagzihoz. Rengeteg kidobott pénz, zabáló rokonok, betanult tánc, rohangáló menyasszony, rosszullét a tortától, és aztán mit kap az ember? Még egy jó szexet se, hanem hátralévő életében egy zsémbes asszonyt és zsörtölődést. :)


Igenis tessék kicsit megerőltetni magatokat, az esküvőt (általában) ti akarjátok annyira, tegyetek róla h ne csak nyűg legyen.


[link]

2013. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves hatos, volt már esküvőd? Nem hiszem.
2013. márc. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7-es

Miért számít h volt-e?


Attól h nem volt még tudom mi a férfiak nagy részéről az elvárás. Cserébe az 1 millió kidobott Ft-ért és az egész napos hacacáré jópofizásért. Vagy csak én vagyok úgy, h az esküvő számomra egy spirituális, 2 emberről szóló dolog dolog, és hányok h ilyne amerikai divatos banzáj az egész?


És mivel ez főleg 2 emberről szól, ne az legyen az első, h de fáradt lesz vki a hülye rokonok miatt, akiknek a felét nem is ismeri, hanem igenis, a párjának próbáljon a kedvében járni, akivel elméletileg összekötötte az életét...


Aztán ha meg ti is így álltok hozzá, senki se csodálkozzon, h nehéz befűzni egy pasit... :)

2013. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kinek kell egy olyan pasi, akit a p1nán kívül más nem érdekel?


Hülye lettem volna hozzámenni egy olyahoz, aki pampog, hogy nincs szex-show, meg sztriptíz egy majd 24 órás stresszes ébrenlétet követően.


Te is inkább keresnél egy olyat, aki nem életében egyszer vesz fel fűzőt, meg öltözik szexinek, és akkor nem kell így siránkoznod.


Amúgy annyit számít, hogy volt-e vagy sem, hogy valószínűleg leszel te is olyan fáradt, hogy nem azt produkálnád, amit ennyi erővel az asszony vár el tőled, mert ha már ő kiöltözik, akkor te se zavard le gyorsan, mert már 24 órája fent vagy és folyamatosan pörögnöd kellett.


Egyébként pl. ha különösen szerencsétlen vagy, akkor mikor hatkor végzel, és kb. mire lezuhanyzol és letennéd a fejed a dekorosok meg már telefonálnak, hogy jönnek a helyszínre bontani engedjétek be őket, akkor nem is tudom hogy tartanál nászéjszakát.


A másik, amit még hozzátehetünk, hogy 2013 van, már iszonyatosan ritka, hogy a férfi állja az esküvőt, szóval ez a kifizetek ennyit, hadd dugjak már egy jót dolog megint csak hülyeség.


Én meg nem is láttam még olyan vőlegényt, aki ne élvezte volna a bulit a haverokkal.

2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van abban vmi amit írtál, de akkor sem értem mi a jó ebben? Mármint te is "24 órás stresszes ébrenlét"-ként definiálod az esküvőt. Ha bulizni akarok egyet, akkor tartok egy bulit, v elmegyek egyre, de sztem az esküvő rohadtul nem erről (kéne) szólnia... és igen a testiségről is kell szólnia, mert a spirituális egyesülést mi sem teljesíthetné ki jobban mint a fizikai. Bár a mai világban már hol beszélünk ilyenről, amikor a házasság a legtöbb ember szemében már csak egy darab papír, meg egy jó/nem is jó, csak kötelező buli. Meg egy hosszas válóper pár év múlva...

És bár nem látok a jövőbe, én azért mindent beleadnék hogy szép emlék maradjon, a nászéjszaka is. Hidd el, férfiként is kell teljesíteni nem csak nőként. Mondjuk én pont emiatt nem tartanék hatalmas össznépi banzájt. De ezért nyilván leszól mindenki, hogy ennyire spirituális vagyok.

És gondolhatod, hogy az én barátnőm nem ilyen, aki csak a nászéjszakán vesz fel szexi cuccot. És már ne is haragudj, én egyáltalán nem a "p1nát" látom a nőkben, de nem tagadom, a szeretkezés és szex igen fontos része az életemnek. Mindenesetre ezerszer fontosabb, minthogy felvágjak a haverok meg jöttment rokonok előtt h ingyen tudom zabáltatni őket, stb, és ezért kelljen lemondanom róla, akár csak egyszer életemben.


(bocs, ez a hozzászólás már kicsit off-ra sikeredett)

2013. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!