Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jellemezd a férjed/leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemezd a férjed/leendő férjed néhány mondatban? Milyen embernek látod őt?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ki -hogy jellemezné a párját? Jó is, rossz is érdekel! :)
2013. márc. 12. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó apa, megértő, megbízható, humoros, toleráns, nyugodt. Amiért imádom. De sokszor kishitű valamint túl önzetlen, segítőkész (amiért sokan kihasználják) amit nem mindig díjazok benne. De javul, mindkét téren:)
2013. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nah nézzük: Vicces, folyton megnevettet. Mindig talál megoldást a felmerülő problémákra. Ami nekem nagyon fontos, szereti a gyerekeket. Házias, finomakat főz mire hazamegyek. :D Mindent meg tud javítani, olyan igazán férfias, de néha kisfiús, és amikor kell, akkor gyengéd. :) Rossz: okoskodó, szereti, ha az övé az utolsó szó, nagyon nem jó vele vitatkozni, és hajlamos túlozni. (tipikus horgász: 5 kilós halat fogtam, közben pedig csak 2.5 kilósat. :D)
2013. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos ember úgy ahogy van! :)

Egyetlen rossz tulajdonsága van csak,túl jó szívű másokkal és ezért sajnos nagyon sokszor kihasználják!

2013. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfinak. Remek humora van, erős, megbízható. Minden pillanatban a másik embert látja bennem, és soha nem kezel tárgyként. Hűséges, ragaszkodó, de kellő teret enged a másiknak. Nem zsarnokoskodó, akarnok. Megértő, mindent meg lehet vele beszélni és semmiért nem kell veszekedni.


Nagyon impulzív, vibráló, olykor meg végtelen "bamba".


Zseniális ember! :)

2013. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zabmester ***** válasza:
100%
Vicces, tájékozott, okoskodó, sértődős, értelmes, felelősségteljes, rendetlen, találékony, szórakoztató, türelmetlen.
2013. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Okos és intelligens. Így nagyon jó vele élni, rengeteget tanulok tőle, inspirál és motivál a fejlődésre, érzem hogy jobb emberré válok általa. Ha valamit másképp látunk, meg tudjuk beszélni, és ha nem is értünk egyet, mindig sikerül konszenzusra jutni. Képes belátni, ha téved vagy hibázott.

Hihetetlenül figyelmes, ha csak egyszer megemlítek valamit, megjegyzi. Mindig igyekszik a kedvemben járni. Céltudatos, érdeklődő, csodálatos ember.

Negatívum hogy eléggé anyagias, néha bunkón viselkedik és rasszista. De az anyagiassága az én felhők között járásomat tökéletesen ellensúlyozza, a bunkó viselkedés pedig egyre inkább kopik le róla. Egyedül a rasszizmusa zavar, de szerencsére a kommunikációnkban ritkán jelenik meg ez a kérdés, és egyébként elfogadja, hogy én nem vagyok az, nem erőlteti rám a nézeteit.


Összességében nem tökéletes, de számomra mégis az :)

2013. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Érzékeny, lelkis, bújós, érzelmes:) Néha túlságosan aggódó és irányt kell szabni neki. Házsártos is tud lenni, de nem bántóan, hanem aranyosan:) És nagyon szeret:)
2013. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
pedáns, zárkózott, jó humorú, kedves, határozott, szófukar(néha idegesítően), jóképű:),
2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos, határozott, irányító típus, életrevaló, érzelmes, kedves, gondoskodó, figyelmes, jó humorú, szórakoztató, szenvedélyes, hűséges, odaadó, gyengéd és nagyon tud szeretni.
2013. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Odadó, őszinte, kedves, mindent megtenne értem. De talán túl bizonytalan, és néha gyerekes.
2013. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!