Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találhatok ilyen cipőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen cipőt?

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretnék magassarkúban férjhez menni.PEdig imádom de valahogy nem.kinéztem magamnak a linkelt ruhát.NA ehez szeretnék egy olyan speckó sportciőt ami tüllbevonásos és tüllmasnis.NA persze szép formájú sportcipő aminek van egész talpa meg ilyenek.

Pl aki látta az örömapa kettőt az tudja miről beszélek.

NA tehát hol lehetne csináltatni vagy kihez lehetne fordulni ezzel kapcsolatban??

[link]


2009. szept. 15. 19:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja bocsi...a szóban forgó ruha a 9 oldalon van,második sor 1.WW058 a kódja
2009. szept. 15. 19:57
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarsz magassarkút, attól még nem muszáj sportcipőt felvenned. Nagyon nem talál a kettő, akármilyen tüllöket is teszel rá. Vegyél egy kényelmes, de csinos fehér cipőt, aminek nem teljesen lapos a sarka, hanem egy kicsit emelt.
2009. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tudtam szinte éreztem hogy ez lesz.DE a kérdés továbbra is az ,hogy kinek milyen ötlete van ilyen cipő ügyben.
2009. szept. 16. 20:06
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Vagy szerintem ha nem szeretnél magassarkút akkor valami szatén topánka jó lenne, és rá lehet varratni szépen tüllt. Sportcipő ügyben nem tudok segíteni, valahogy nem tudom elképzelni... :S
2009. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Balerina cipellő valami kreatív módon egy kis tüllel megbolondítva? Szerintem az a ruhához is illene és kis kézügyességgel te is meg tudod oldani a saját ízlésed szerint.
2009. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

gyönyörű ez a ruha, a sportcipő - ha szép formájú, ha nem - viszont akkor is nagyon-nagyon elrontja.

vegyél lapos sarkú kis topánkát, vagy kisebb sarkú cipőt. add meg az esküvőd módját, egyszer mész férjhez, egy napot meg csak kibírsz szép cipőben (vagy max amíg át nem öltözöl a menyecskeruhába, ott már akár mezítláb is lehetsz)

2009. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2009. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ilyesmi cipőre gondoltál, amit átlinkeltem. Remélem sikerül megtalálnod amilyenre vágysz. Én a keresőbe csak cipő-t írtam be, így találtam ezt az oldalt. Remélem tudtam segítei. Ha sikerült vmilyet találnod, esetleg írj, érdekelne. Sok boldogságot kívánok!
2009. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem sajna nem ilyenre gondoltam.De hiába írja mindenki hogy nem megy stb......sajna nekem ez hihetetlen sokat jelent.Nem azért mert nem bírom a magassarkút,mert imádom....modell vagyok sokat járok magassarkúban.

Amire én gondoltam egy fehér vászon sportcipő fehér talp,fehér fűző...minden fehér.Persze nem a felhúzott orrú,hanem egy szép egyenes talpas cipőcske.

Senki nem látta az örömapa 2???

2009. szept. 21. 20:03
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

na 4.sor 3.cipő fehér nike.De csakis a formáját nézzétek.Vászon anyag tüllcsipkék oldalt meg a tetején is egy nagy tüllpamacs.

2009. szept. 21. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!