Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan magassarkú cipőt keresek...

Olyan magassarkú cipőt keresek, aminek a talpa olyan, mint a bakancsoknak. Hol találhatok ilyet?

Figyelt kérdés
A Deichmann-ban láttam, meg is vettem, az 5th Avenue márkának van ilyenje, csak az brutál magas, 11 cm-es a sarka. Olyat is keresnék, aminek ennél szolidabb a sarka, amit akár munkahelyre is felvehetnék.
2011. ápr. 8. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
www.darkshop.com
2011. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs darkshop.hu
2011. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Humanicban vettem egy olyan magassarkút, aminek olyan volt a mintázata a talpán, mint az acélbetétes bakancsoknak, de nem csúszik kevésbé, mint akár sima talpú cipők, szóval emiatt szerintem ne keress bakancstalpú magassarkút:) vagy nem a tapadás miatt kell?
2011. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Darkshop-ban nem láttam olyat, amire gondolok, de egyébként is túl drágának találom azt a boltot. :S


Ilyen a cipőm: [link] (bocs, elég rossz minőségű a kép).

Nem a csúszás miatt kell, hogy bakancs-szerű legyen a talpa, hanem mert nekem ez nagyon tetszik. :))) Csak tényleg kéne olyan is, aminek kisebb a sarka, mert ennek túlságosan is az.

2011. ápr. 9. 23:14
 5/9 A kérdező kommentje:
* túlságosan is magas
2011. ápr. 9. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Haaat szerintem ilyet csak az ilyen specko goth/rock (web)aruhazakban lehet kapni
2011. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

11cm magas?hát lehet de ilyen sarokkal a nagymamám is tudna menni benne.

amúgy humanicba lehet venni,de én ott csak tűsarkút láttam.

2011. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általánosságban nincs baj a magasságával, tudok benne menni, meg minden, csak örülnék egy hasonló stílusú, csak kicsit visszafogottabb sarokméretű cipőnek is, amit munkahelyre is fel tudok venni (mert ez speciel szerintem túlságosan merész lenne egy irodában).
2011. ápr. 13. 21:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Humanic-ban egyébként mennyiért láttál hasonlót?
2011. ápr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!