Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ruha állna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruha állna jól egy magas, kis mellű, hasban erős nőn?

Figyelt kérdés

187 magas vagyok, régen kosaraztam, de mióta abbahagytam, felszedtem pár kilót, aminek dolgozom a leadásán, de vékony derekam soha nem lesz.

Köszönöm, ha ajánlotok valamit!



2013. márc. 18. 20:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Abroncsosat pocakkal...gratulálok, annak van aztán értelme.
2013. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

A lágy, omló anyag tetszik nekem is. Abroncsosat, vagy túl merev, kemény anyagot nem szívesen viselnék.

Szívem szerint térd fölé érőt választanék, a lábaim szeretem, de lapostalpú cipővel nem nézne ki jól, így marad a hosszú, már amennyiben létezik ilyen hosszban :)

2013. márc. 18. 20:35
 14/29 anonim ***** válasza:
ha mondjuk szandállal vagy saruval vennéd föl az még pont jó is lenne, abból is van lapos. :)
2013. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Van lapos igaz, de csinos, fehér szandált vagy sarut (ami illene is az alkalomhoz) még sajnos nem láttam..
2013. márc. 18. 20:44
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan variáld úgy, hogy neked jó legyen.


Én pl. egy ilyesmi:

[link]

fehér pamutruhában esküdtem, a nyár kellős közepén. Úgy döntöttem, hogy ki az erdőbe, a melegbe, nem veszek fel kisestélyit sem, mert úgyis leizzadok, meghalok a melegtől.


Szóval számomra is volt megoldás.


A cipőkből is van 1000 féle, van olyan balerina ami kimondottan jól áll rövid szoknyával, vagy szandál is :)

2013. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz térdkörülit is; ha nyári esküvőd van akkor egy lapostalpú szandállal jól mutathat.


[link]

[link]

[link]


ez ne tartson vissza, rengeteg gyönyörű lapostalpú menyasszonyi cipő van, és egyáltalán nem gáz, ha kilátszik. Szerintem bájos hatása lenne.

2013. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Csinos cipők, lapostalpúak, csakhogy ne add fel:))


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Mondjuk valami ilyesmit el tudnátok képzelni rövidebb szoknyához? Ez tetszik, de olyan fura lenne szerintem ez a fajta úgy, hogy látszik a lábam.

[link]

2013. márc. 18. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!