Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok de 14-nek...

12 éves vagyok de 14-nek nézek ki és olyan erős is vagyok mint egy 14 éves. Ha kocka hast szeretnék elérni a fogyáson kívűl meg a hasizmozáson kívűl még mit csináljak? 185 cm magas vagyok és 77 kg.

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 17:51
 1/8 Takumi ***** válasza:
12 évesen 185cm te jó ég. Igazi kosaras tehetség vagy.
2012. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát köszi de nem vagyok túl jó kosaras kézilabdázok. De légyszíves a kérdésre válaszoljatok.
2012. nov. 6. 18:04
 3/8 Takumi ***** válasza:
Kb ezt kell csinálnod amit írtál fogyni meg hasazni.
2012. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább erőemelőnek való, nagydarab gyerek:)


Vidd le a testzsírszázalékodat, ehhez mindenki a jó diétát ajánlja itt, gyakorin. De én iylenről sokmindent nemtudok, én szerencsés genetikát fogtam ki, zsírfelvétel szempontjából, szal masszívan látszik a hasizmom így tömegelés alatt is.

2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mérd meg a magasságodat újra..:)
2012. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 évesen ne akarj kockahasat mert ahhoz diéta kell, a Te fejlődésben lévő szervezetedtől pedig nem igen kéne megvonni semmit. :) Ráérsz még, előtted az élet.
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :) az utolsó előttinek meg üzenem h 183 cm vagyok. mivel anyumék se hitték el 3 mérőszalaggal/colostokkal mérték meg és annyi vagyok ;) attól még h te valszeg törpe v én lhetek ilyen magas
2012. dec. 18. 19:50
 8/8 anonim válasza:
Csak az egy betegség te retardált
2017. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!