Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet amatőr kérdés, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet amatőr kérdés, de a ruhát otthon vesszük fel az esküvő napján vagy a szalonban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon vettem fel, de van aki a szalonban, gondolom azért külön kellett fizetni
2013. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen otthon, de ha nagyon sietsz a szalonból az esküvőre és nincs sok időd, ott is lehet. De nem ez az általános, hanem hogy előtte 1-2 nappal elhozod a ruhát a szalonból.
2013. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy otthon. előtte való nap már elhozhatod a ruhát.
2013. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon! Én már 4 nappal előtte elhozhattam!
2013. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Általában azért megy el a ruha kiválasztánál a "legjobb barátnő", vagy anyuci, vagy akárki, hogy neki megmutatja a szalonban az eladó, hogy hogyan kell feladni a ruhát, megkötni, stb.


Mi már csütörtökön elhozhattuk a ruhát!

2013. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
otthon szokás felvenni. a ruhát általában egy vagy két nappal előbb elszokták hozni a szalonból.
2013. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondoltam, hogy otthon veszem fel, csak az éjjel volt egy hülye álmom, hogy nem tudták rendesen megkötni a fűzőt, innen jött a kérdés:D totál hülye vagyok :DD
2013. márc. 19. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában otthon. Én is otthon vettem fel, úgy volt, hogy a barátnőim segítenek öltözni, de aztán rájöttem, hogy nem is olyan bonyolult ruhát választottam, úgyhogy mire megérkeztek, már fel is vettem. :)
2013. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!