Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a dekoltázs milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dekoltázs milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tetszik/nem tetszik, miért? (csak a dekoltázst nézzétek légyszi)


2013. márc. 24. 11:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok egy menyasszonyi ruhához!
2013. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
94%
Mint egy töltött galamb... viszont ekkora mellekkel mindenben így néz ki egy nő, úgyhogy szerintem nem rossz ez a ruha, bár biztos van olyan is, ami jobban állna :-D
2013. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon nem tetszik, bocsi. Mintha kicsi lenne a ruha mellben, nagyon felnyomja a melleid és olyanok tőle, mint két labda ami kibuggyan a ruha mögül. Ráadásul az én ízlésemnek túl kihívó is.
2013. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás. Pedig én is szeretem kiemelni magamon ezt a részt, de ez akkor is sok.
2013. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora mellekhez tabu az ilyen kivágás...


Nagyon csinos, szép dekoltázsod is lehetne, ha nem tolnád a nyakadba és nem tűnne 6x akkorának, mint amekkora...

2013. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj hát nagyon nem szép... Mármint menyasszonyi ruhához nagyon nem szép. Alapjáraton egy csajos, bulizós estére tökéletes, nő létemre még én sem tudnám levenni róla a szemem, de menyasszonyként ez rib@ncos...
2013. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mérettel nagyobb lenne a ruha, akkor nem lenne rossz, igy - legalább is nekem - igencsak közönséges hatása van. Ha a ruha meg a mell mérete megfelelö lenne egymáshoz, akkor nem lenne ennyire zavaró.
2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nagyon felnyomja és kirakatba teszi a melleket. Aki ilyet visel, az ne lepődjön meg, ha senki nem nézi az arcát :D

Én nem szeretem a természetellenesen felnyomott melleket, úgyhogy nekem nem különösebben tetszik, de valaki így érzi magát jól, azzal nincs bajom. Kihívó? Lehet, de ha a menyasszony az akar lenni, legyen. Ha nem, akkor ekkora mellekkel inkább hanyagolja az ilyen ruhát.

2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
68%

Az biztos, hogy szívesen nézegetném, főleg "mozgásban", de menyasszonyi ruhának merész..

De ismétlem: szívesen nézegetném..

2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
29%
Szép, de túl férfias karja van.
2013. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!