Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám összenyomni a...

Hogyan tudnám összenyomni a melleimet úgy, hogy szép dekoltázsom legyen? Gergincferdülésem van, és hiába nem kicsi, nem tudom olyan szépre összenyomni:/ Milyen melltartót válasszak? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy picike kis lyuk alattuk kb. 7-8 centivel, mert ötlcsérmellkasom meg valami kognitív, v. ilyesmi gerincferdülésem van. Nem kicsik a melleim, de én is szeretnék szép dekoltázst...

Mit tegyek? Vagy milyen melltartót válasszak?


15/L



2013. jan. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az összenyomott, felnyomott, kipakolt mell nem szép.
2013. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem is tudod de ha kiteszed akkor majd ne lepődj meg ha csak baszni akarnak majd:))
2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kognitív? :-D

valamit nagyon félreértettél :-)


Egyébként: Ne nyomd össze és ne pakold ki, mert nem szép.

De is rejtegesd, mert az sem szép.


Sok lány állítja, hogy lenyomja a melleket, de nekem tetszenek a sportmelltartós lányok (mellesleg a keresztpánt miatt nekik is kényelmesebb, nem csúszik folyton le)


Egyébként a srácok nem arra buknak, ha ki van pakolva. Csak bámulják, mert annyira az arcukba van tolva. (de sokszor lányok is bámulják a másikét, ha annyira ki van rakva a másiké :-D)


Ha egyébként rendben vagy -és 15 évesen miért ne lennél- akkor ne aggódj, észrevesznek. Volt olyan évfolyamtársnőm anno, akinek sose volt dekoltált felsője, de nagyon is (!) észrevettem az alakját, a személyiségét, mindenét.

2013. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!