Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek volt vőfély az esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt vőfély az esküvőjükön, tudnának ajánlani egy nagyon jót? Esetleg videóval együtt?

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megyében.
2013. márc. 26. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A nővéremnek nemrég volt az esküvője. Egy családtagot kértek meg erre a szerepre, aki amúgy a sógorom násznagya volt.

Szuper volt a pasas, nem volt túl giccses, nem volt harsány, pont jó volt.

Éppen azt beszéltük a párommal, hogy még jobb is volt, mint egy idegen, nem vitt semmit túlzásba, ismerte a párt. Azon tanakodunk, hogy majd a miénkre is hívjuk, ha vállalja...

2013. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Arra akartam kitérni, hogy nincs a családotokban egy ilyen ember?
2013. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen.
2013. márc. 26. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szigethi Bvalázs!azt hiszem hegykőn lakik!!!
2013. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs elírtam:Balázs
2013. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A profi vőfély, aki nagyon jó, az emlékezetessé teszi az esküvőt.persze a nélkül is az, de egy jó szervező az nélkülözhetetlen.

a vőfély ne foglalkozzon videózással, arra is profit kell felkérni. jó a családtag is, de olyan, aki látott már kamerát.ugyanis megismételhetetlen, és jó utólag látni, milyenek voltunk, vagyunk.


az én fiam esküvőjét egy csoda pasi vezette végig, aki kipróbált, rutinos vőfély.jó is volt a buli. végigröhögtük az egészet.és...nem volt semmi ízléstelen, otromba..

2013. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6-ik válaszoló! Félre értetted (vagy lehet én fogalmaztam hülyén)! A videót úgy értettem, hogy az ajánlott vőfélyről tudnak-e videót is linkelni. :)
2013. márc. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!